TURIZOOM HOTELS & RESORTS ELBİSTAN’DA

Turizm Otelcilik sektöründe millî uluslararası deneyime cemaat Turizoom International Hotel Management, bu deneyimini otel markasına dönüştürerek elverişsiz içi ve yurtdışında Turizoom Hotels & Resorts adı altında hizmet vermektedir. Turizoom Hotels & Resort değme otel konseptine uygun oluşturduğu zir çatı, ölçün ve eş pazarlama stratejileri ile franchise,Management, Consulting modellerinde bakım veriyor.

YÖNETİM OTURMUŞ BAŞKANI ALİ BIREY KATARAKT: 30 YILLIK EMEPİN VE TECRÜBENİN BİRİKİMİ

“Önceliğimiz Rum turizmine harıldamak. Otelcilik anlamında cemi tecrübemiz ve dinamik kol arkadaşlarımızla Küçük Asya otelcilik kalitesini yukarılara yısa etmek ve tesislerin ekonomik ayla gelmesini seçmek olacaktır. Dolayısı ile bu hizmetimize Kahramanmaraş’ımızın ve ülkemizin de güzelce ilçesi Elbistan birlikte başlamaktan gelgel duyuyoruz. Turizoom Business Hotel & Spa ile Elbistan’de faziletkâr nitelik standartlarında hizmet vereceğiz. Hedeflerimizin başında istihdama katkı ve gençlerimize otelcilik alanında terbiye keşfetmek olacaktır. Elbistan canlı nüfusu ile haddinden fazla eke bire bir kaymakamlık ve bu ilçede katiyen tıpkı turizm yüksekokulu olmalı. Turizoom yerine bunun öncüsü olabiliriz.

TURİZOOM HOTELS RESORT GENEL KOORDİNATÖRÜ AYKUT BAKAY: YILLARIN BİRİKİMİNİ EKLEDİK

Turizoom Business Hotel & Spa Elbistan 5 kader standardı, geniş bol odaları. Nitelikli bakım anlayışı Içimli aşındırmak ve Starbucks cafe hizmeti ile mihman memnuniyetini yöre planda tutacaktır.

YÖNETİM MÜESSES BAŞKANI MEHMET AYDIN: İSTİHDAMA CİDDİ KATKILAR SAĞLAYACAKTIR

Elbistan dahi otelcilik yatırımile şu anne kadar kısaca 150 milyon TL yatırım bedeline ulaştıkları ve kaliteli bakım ufuk amacıyla uluslararası faziletli deneyime cemaat Turizoom İnternational Hotel Management i seçtiklerini ve Elbistan’a envestisman yapmaya devam edeceklerinin ifade etti. Öte yandan Elbistan’birlikte turizm potansiyelinin artması ile istihdama gösterişli katkılar sağlanacaktır. Elbistan’ın sunu büyük şansı zinde, hararetli ve yaratıcı tıpkı Şehremaneti Başkanının olması. Şehremini Sayın Mehmet Yavuz’e desteklerinden ekolojik ortam haddinden fazla teşekkür ederiz.

Elbistan Belediye Reisi Mehmet Yavuz ise ;

“Şu anda önceki toptan benzeri işaret zincirinin ihtimal dahi geçmiş halkasını Elbistan’bile Turizoom oluşturmuş oldu. Iyi olmasını temenni ediyorum. Elbistan’ımıza, şehrimize ayar katan kardeşlerimiz. Ve şehre inandıkları için de huzurlarınızda Elbistan yerine teşekkür ediyorum. Bu şehre inanıp elan dahi güzelleştirmek üzere, kaliteye derece semirtmek üzere bulundukları ortamda şehrin adeta aynı turizm elçisi kabilinden davranıyorlar. Bunlar kente ayar katan güzellikler. Onlarla elan sunturlu ve henüz bakir markayla alay malay, ayrımlı hizmetleri alay malay düşünüyorum. Çok evire çevire yatırımların habercisi olsun bu” şeklinde konuştu. Konuşmaların arkası sıra küşat kurdelesi kesildi ve davetlilere türlü ikramlarda bulunuldu.

Share: