Serencam teknoloji cihazla ağrısız lazer epilasyon dönemi

Akıbet uygulayım bilimi cihazla tasasız lazer epilasyon dönemi

Fizyomer’de lazer epilasyon uygulaması başladı

Uzm. Dr. Türkan Tünerir:

“Uygulama ehlihibre kontrolünde gerçekleştiriliyor”

ESKİŞEHİR – Fizyomer Estetica Deri Sağlığı ve Hastalığı biriminde eksper kontrolünde, dertsiz lazer epilasyon uygulaması başladı.

Eskişehir Fizyomer Terapia Hikmet Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Kurucusu ve Tıbbi Direktörü Uzm. Dr. Türkan Tünerir, eskimemiş başlayan lazer epilasyon uygulamasıyla ait bilgiler verdi. Tünerir, ‘Alexandrite’ dümen boylarına ve sonuç teknolojik donanımlara topluluk cihazla yapılan uygulamanın, herhangi bir cins ten tipine ve kıl tipine bakarak liyakatli ayrımsız sonuç çıkardığını belirtti. Kestirmece 30, 40 ahit bilahare uygulamanın tamamlandığını dile getiren Uzm. Dr. Tünerir, pratikte soğutucu maşa kullanıldığı amacıyla veca hissedilmediğini vurguladı.

Lazer epilasyonunun uzman kontrolünde gerçekleştiği bilgisini veren Uzm. Dr. Tünerir sözlerine şöyle bitmeme etti:

“Fizyomer Estetica Kap Sağlığı ve Hastalığı bedii biriminde deri hastalıkları uzmanı kontrolünde lazer epilasyon uygulamalarımız başladı. Lazer epilasyon cihazımız, ‘Alexandrite’ kolpo boylarına cemaat olup dünyanın kalite ödüllü FTI onaylı yeryüzü encam teknolojileri üretilmiş cihazla yapılmaktadır. Bu cihazın özelliği her tip deri tipine göre ve kıl tipine bakarak kudretli bire bir uygulama yapmasıdır. Sayı Farkı 6 seansta serencam alınabilmektedir. Icraat 30, 40 zaman ortada yapılmaktadır. Çalışmalar ağız ağıza ağrısızdır. Alelhusus soğutucu cihazı bulunan olduğu üzere değme balkı durumu oluşmamaktadır”

Share: