MHP, Batman’da ‘Adım adım 2023 kaymakamlık kaza üslup ve aydınlatma’ programı düzenledi

Ulusçu Debi Partisi (MHP) Genel Merkezi marifetiyle tevhit edilen ‘Adım Girişim 2023 İlçe İlçe Tefhim ve Aydınlatma’ temalı programların Batman toplantıları düzenlendi.

MHP ülke teşkilatı, kent merkezinde Ahmet Güneştekin Konuşma Salonu’nda partililerle bir araya geldi. saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa, MHP İzmir Milletvekili ve Genel Sekreter Yardımcı Tamer Osmanağaoğlu, MHP Batman İl Başkanı Soyluluk Çipo, MYK Üyesi Alper Yiğitlik, MYK üyesi Mehmet Beşir Tatar, MYK Üyesi Eyüp Gönültaş, sivil cemiyet kuruluşu temsilcileri ve partililer katıldı.

Düzenlenen programda partililere seslenme eden MHP İzmir Saylav ve Genel Yazman Apotr Tamer Osmanağaoğlu “Adım Adım 2023 ilçe kaymakamlık ilam ve tenvir temalı toplantılarımıza biz Cuma Namazı gününden bu yana ilçelerimizde teşkilatlarımızla yoğun meşbu programlar yaptık. Devletimiz 99 almanak Cumhuriyet tarihimiz süresince on paralık rastlamadığımız tehditlerle karşılaşmakta. Milletimiz ise binlerce almanak tarihi süresince tek şahit olunmayan vahim olay ve gelişmelere muhatap bırakılmaktadır. Hele 15 Orak Ayı FETO’cü basık çarpış girişimiyle birlikte emel sahiplerinin aynı arada olduğu ortaya çıkma budun ve devlete yağı çevrelerin lacerem iş birliği yaptığı kesin aynı şekilde ortaya saçılmıştır. Zalimlikte çizik tanımayanlar kükremecilik yapanlarla umum sıkışmışlar milletin geleceğini tehlikeye atmaktan birlikte çekinmemişlerdir. Şükürler olsun ki binlerce yıldır birliğimize, dirliğimize meftun olmak maksut darbenin karşısında sıradağlar kadar duran milletimiz yine ferasetiyle ortaya çıkmış, duruşuyla düşmanını üstelik kendisine gıptayla baktırmayı başarmıştır. İşte gösterilen bu emir liderimiz Devlet Bahçeli’nin genel başkanlığındaki Ulusalcı Debi Partisi’nde bedel bulmuş Halk ittifakının birlikte temellerini oluşturmuştur” ifadelerini kullandı.

Ulusalcı Cereyan Partisi’nin muallel asırdan fazla siyasetin mukavemetli girişim ve kulvarlarının fideist ve tertemiz ülküleriyle yoluna devam ettiğini belirten MHP Batman İl Başkanı Asillik Demir, “Nice badirelerle nice alçak ithamlarla sınansak de seçme seferinde henüz dahi güçlenerek yolumuza bitmeme ettik. Evvel ülkem ve milletim dedik. Biz bu ülkeyi karşılık beklemeden sevdik. İçin için ağlasak de mahsus etmedik. Ülkümüz vardı idealist olduk. Ülkemiz vardı sevdalısı olduk. İlkelerimiz vardı düzgün ve ahlaklı. Sahn çizgimizi sıyanet ettik. Biz hayatı andırmak amacıyla değil seyrini fark etmek için savaşım ediyoruz. Biz siyaseti antlaşma yükleme büyütmek üzere değil zamanın rotasını Türk milletinin lehine tedvir etmek için yapıyoruz” diye niteleyerek konuştu. – BATMAN

Share: