GL Yeşilçınarspor, hedefine yayılmak için çalışmalarını hızlandırdı

Bakir sezonda Bölgesel Tor Ligi’nde mücadele edecek olan GL Yeşilçınarspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor.

Kullanılmamış sezonda Lehçe Idmansız Ligi 9.’uncu Grupta, İzmir 4, Görgülü 4, Muğla 2 bando ve Denizli’den, Sarayköyspor, Kızılcabölükspor ve Kıralan Demirspor ile uğraş edecek olan Güreller Lojistik Yeşilçınarspor, yeni sezona Ustalık Sorumlu Feyzullah Tüzünol nezaretinde hazırlanıyor. Ustalık Mesul Tüzünol yeni sezona yeryüzü ongun şekilde hazırlandıklarına ilgi çekerek hedeflerinin ligi önce beş sırada tutturmak olduğunu söyledi.

Denizlispor U19 takımı ile Şirinköy Stadı’nda karşılaşan Yeşil Beyazlılar oynadıkları baziçe ile ayn doldururken karşılaşmayı ve bakir sezonu değerlendiren Teknik Sorumlu Feyzullah Tüzünol, eskimemiş zaman hazırlıklarının gayet gani ve bol geçtiğine ilgi çekti. Tüzünol, “Haddinden Fazla şükür takımda çok ayrımsız noksan kalmadı. bir iki hazırlık maçından sonraları nokta atışlarla ihtimal bir iki bölgeye aktarma yapabiliriz. Görmüş Geçirmiş tüvana dediğimiz arkadaşlarla yola çıktık. Bu işe kani sahada kora kor savaş edecek arkadaşlardan oluşan bire bir mızıka kurduk. Genelde kayırıcı tarafımız deneyimli civar tarafımız birlikte dinç oyunculardan oturmuş. Tabi takım oyunu ancak oturacak. Amma hava yerine iyi durumdayız. İlerleyen günlerde takımın biraz daha dallı güllü olacağını söyleyebilirim” dedi.

“Haftanın süratle tezelden her günü antrenman yapıyoruz”

Uğraş edecekleri 9’uncu grubu da değerlendiren Tüzünol “İzmir bölgesi gelişigüzel ant zordur. Aydın takımları bile var hep ongun takımlar. Ancak tığ kimin hangi yaptığına bakmayacağız. Biz ne yapıyoruz ona bakacağız. Bence bizde gayet dolgunca gidiyoruz. Çocuklara güveniyoruz. Rüfeka ellerinden geldiği kadar savaşım ortaya koyuyorlar. Haftanın acilen müstacelen temas günü idman yapıyoruz” diyerek konuştu. – DENİZLİShare: