Bodrumspor Ustalık Direktörü İsmet Taşdemir: Ligdeki tek maç basit değil

Spor Mabat 1’inci Yığın’bile sezonun geçmiş mağlubiyetini Altay deplasmanında düzlük lider Bodrumspor, bu hafta Manisa Futbol Kulübü’nü evinde yenerek kaybını tekabül etmek istiyor. Maçın hazırlıklarını İlçe Stadyumu’nda sürdüren yeşil-beyazlı ekipte Erkan, Koray, kaleci Yüce Türkan, Haysiyet Akbay, Süleyman Özdamar ve Üzeyir’in sakatlıklarının olduğu bildirildi. Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, “Altay’ın kadrosunda sabık sene Süper Tabur kadrosundan mütezayit 9 oyuncu oynuyor. Dipte olmalarının verdiği kapalı süreçten muhit da tıpkısı direnç ortaya koydular. 2 golü özlük hatamızdan yedik amma bu Altay’ın ortaya koyduğu mücadeleyi azımsamak değil. Haddinden Fazla doğru oynadılar, tığ kusurlu yaptık ve yenmiş olduk. Bu hafta Manisa FK maçı dahi edisyon bir maç. Ligdeki tek karşılaşma süssüz değil. Deplasmandaki serencam maçlarında Samsunspor’u yendiler. Aut sahada daha mebzul oynayan tıpkı takımlar. Metin aynı rakip ama tığ da print takımız” dedi.

ALİ AYTEMUR: YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDECEĞİZ

Bodrumspor’un deneyimli savunma oyuncusu Ali Aytemur, yollarına emin adımlarla bitmeme edeceklerini söyledi. Ali, “Ligde 5 haftayı geride bıraktık. Çok koskocaman bir mücadele ortaya koyduk. Önder durumdayız ama son hafta talihsizlik yaşadık. 5’inci hafta karşılaşmasında önceki süre bulduğum dakikalar oldu. Umarım ligin kafasız kalanında henüz fazla form şansı bulabilirim. Ben takıma yıpranmamış katıldım amma buradaki düz haddinden fazla gani. Haddinden Fazla mutluyuz, yolumuza emin adımlarla bitmeme edeceğiz” diye niteleyerek konuştu.DRAZIC ÇOKÇA MUTLU

Bodrumspor’un ecnebi oyuncularından Dejan Drazic ise “Şuana büyüklüğünde gani gidiyor. Ego takımın potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Grup çokça teferruatlı ayrımsız maraton, zaman zaman zayiat yaşayabiliriz bu hafta yaşadığımız kadar ama bu kayıpları telafi etmemiz üzere loda uzun tıpkısı maraton. Takımı çok iyi görüyorum. İlk geldiğimde hazırlanmam üzere az aynı süre vardı. Kul bunun üzere hocadan müddet istedim. Bu süre 4-5 haftalık tıpkı süreydi ve o dahi geçti. Bu maç itibarıyla oynadım ve hikmet yerine artık oynayabileceğimi hissediyorum” dedi.

Share: