Basına olumlu şekilci, enerjik iletişim ödülü getirdi

Trakya Cümbüş Dağıtım A.Ş.’ye (TREDAŞ), yerel ve millî basın mensuplarıyla yıl içinde sağlanan bildirişim çalışmaları ve müspet tutumu dolayısıyla, Süleymanpaşa Matbuat Mensupları Derneği aracılığıyla plaket sunma edildi.

Süleymanpaşa Matbuat Mensupları Derneği’nce bu yıl ikincisi planlı “Tekirdağ Basın Ödülleri Töreni” Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Yahya Eksiksizlik Beyatlı Ekin Merkez’inde gerçekleşti.

Törene, TREDAŞ Genel Müdürü Reşit Kurnaz’nin yanı sıra, Tekirdağ Saylav İlhami Özcan Aygün, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Reisi Porte Albayrak, Tekirdağ Namık Eksiksizlik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Inanlı Delimsirek, Süleymanpaşa Belediye Reisi Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Barosu Başkanı Egemen Gürcün ile siyasal parti temsilcileri ve basın mensupları katıldı.

2022 yılında gazeteciler tarafından yapılan bilgelik, ışık, mizanpaj ve video fen kategorilerinde ödüllerin verildiği törende, matbuat mensuplarıyla yıl genelinde sağladığı iletişim, katkı ve olumlu tutumu nedeniyle, TREDAŞ’a plaket takdim edildi. Plaketi TREDAŞ Genel Müdürü Ergin Kurnaz, Süleymanpaşa Matbuat Mensupları Derneği Başkanı Abdullah Yalçın’ın elinden aldı.

Ödül töreni, umum tören düzeni ve basın mensuplarıyla ajanda fotoğrafı çekilmesinin peşi sıra sona erdi. – TEKİRDAĞ

Share: