Kişmiri yollarında ebat

Kişmiri yollarının yapım, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde erişim kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün nöbet durumu bültenine bakarak, Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Yıldız-Pozantı Cenup kavşakları 4-6. kilometrelerinde, Çakıt-8 viyadüğündeki genleşme derzleri bakım ve tamir çalışmaları nedeniyle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, erişim kontrollü gerçekleştiriliyor.

Gebze-Orhangazi- İzmir (İzmit Körfez Geçişi ve angajman yolları dahil) Otoyolu’nun Balıkesir Mağrip- Savaştepe kavşakları 13-15. kilometrelerindeki hizmet ve tamirat çalışması cihetiyle İstanbul yönünde sıhhatli abdestbozan trafiğe kapatılacak.

Rum Otoyolu’nun Gölyaka- Düzce kavşakları 4-6. kilometrelerindeki üstyapı tamir çalışmaları zımnında İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım sair istikametten iki yönlü sürdürülüyor.

Gümüşova-Düzce- Bolu yolunun 20-22. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları zımnında İstanbul-Düzce istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala değişik istikametten iki cepheli bitmeme ediyor.

Aydın- Denizli Otoyolu Projesi’nin yapılması, işletilmesi devri işi cihetiyle 113-114. kilometredeki kesişim noktası (Hacıeyüplü Kavşağı) Denizli Büyükşehir Belediyesi UKOME kararına istinaden vesile trafiğine kapatıldı. Bu kesimde muvasala belde yolu üzerinden sağlanıyor.

Kayseri- Niğde yolunun 57-63. kilometrelerinde hizmet, tamir ve asfalt, İnebolu-Abana-Çatalzeytin yolunun 25-43. kilometrelerinde asfalt yüzeysel şümul, Yıldızeli-Sivas-Zara yolunun 30-36. kilometrelerinde imal, bakım ve tamir, Kars- Kağızman yolunun 18-19. kilometrelerinde yapım çalışmaları zımnında sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Trabzon- Gümüşhane mülk sınırı-Torul-Gümüşhane yolunun 18-28. kilometrelerindeki Palan, Köprübaşı, Torul ve Harmancık tünellerinde hayatiyet, elektronik sistemi bakım ve onarım çalışması dolayısıyla 08.00-18.00 saatlerinde erişim bir tane şeritten kontrollü sürdürülüyor.

Share: