Kırşehir haberi… Kırşehir FK Başkanı Torun: “Akıbet iki maçı oynanmamış sayıyoruz”

– Kırşehir FK Başkanı Torun: “Akıbet iki maçı oynanmamış sayıyoruz”

KIRŞEHİR – TFF 2. Öbek Kırmızı Grup’de savaşım eden Kırşehir FK Başkanı Çağatay Konak Torun, incitici gidişata Fethiyespor deplasmanı ile serencam çevirmek istediklerini söyledi.

Kırşehir FK Başkanı Çağatay Konak Torun, ustalık direktör değişimi isteyen taraftara seslenerek, dokunaklı gidişata dur diyeceklerini ve yapılan toplantı sonucu kâin dümen ile bitmeme ika kararı aldıklarını söyledi. Torun, “Takımımız sonuç iki maçta bizleri ve taraftarımızı üzdü. Grubumuzda iddiası olmayan Balıkesirspor’a deplasmanda yenildik. Sonrasında birlikte evimizde Pazarspor ile berabere kaldık. Bu iki karşılaşma sonrası yandaş ve kamu oyundan tepkiler aldık. Bizler ve hoca istifaya nida edildi. Yaşanan durumun ciddiyetinin farkındayız. Bundan ilk imge veren benzeri baziçe vardı. Akıbet 2 maçtaki düşüşün nedenini sorguladık. Çeltek, Buca ve Sarıyer maçlarında takımımız rüya veren benzeri oyun ortaya koymuştu. Durumun hocadan kaynaklanmadığını ve futbolcuların mental seviyelerindeki düşünün farkında olduk. Değme tavır sonrası oyuncularımızda rehavetin olduğunu gördük. Gerekli tembihat yapıldı. Icabında bazı oyuncularımız takım dışı kalacak. Hocamızın hatasının olmadığı kanaati oluştu” diyerek konuştu.

Ahi Stadı’nda oynanan ve 2-2 biten Pazarspor maçı sonrası Gökhan Beklemiş’in istifasını sunduğunu tamlayan Torun, “Hocamız bize vacip bunaltıcı gönüllülüğü gösterdi ve gerekirse gidebileceğini belirtti. Üste incizap de etti ama bizler nitelik tespitini yaptıktan sonraları durumun hocadan kaynaklanmadığını fark ettik. Hocamızın insani özelliklerinin farkındayız. Fethiye maçı ile depar derk etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Share: