İYİ Parti’li Kip Masada elan insanoğlu değerlendirmesi yapılmadı

İYİ Tümen’li Dayanabilen Masada henüz âdem evladı değerlendirmesi yapılmadı

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Dokuz Canlı, reisicumhur adayına ait 6’lı masada daha benzeri kişioğlu üstüne kıymetlendirme yapılmadığını söyledi.

İYİ Öğür Sözcüsü Güçlü, umumi merkezde matbuat toplantısı düzenledi. It Canlı, kadına müteveccih hovarda savaş noktasında sunma çokça mesai fail parti olduklarını söyledi. Pek, İYİ Fırka Genel Başkanı Meral Akşener’in 20 Temmuz’da Giresun’da yaptığı yolculuk sırasında kendisini karşılayarak, çiçek veren karı öğretmene anket açıldığını belirterek, Bunu yargıya taşıyacaklar. İdare mahkemesinin bu yönde yürütmeyi durduracağına inanıyoruz, haberi olmak istiyoruz. Burada ayrımsız siyasi faaliyetten temas etmek laf etmek cins değil. Bunu ayrımsız siyasi cümbüş içerisinde değerlendirerek öğretmenimize böyle aynı ölçüsüz ceza veriliyor. Bu tümce değişikliğinin gerçekleştiği günden itibaren bu siyasallaşma çıktı insanımızın birebir hayat koşullarını etkileten seviyeye gelmiştir. Daha Çok milletimizi uyarmayı bir işlev olarak akseptans ediyoruz diye niteleyerek konuştu.

Gazetecilerin sorularını üstelik yanıtlayan Kürşad Dayanabilen, cumhurbaşkanı adaylığına ait soru üzerine, Bizim öncelikle ortaya koyduğumuz ve 6’lı masadaki tüm paydaşlarımızın birlikte altına imzasını attığı şey ‘güçlendirilmiş saylav cümle’. Öncelikle bizi ortaklaştıran yegane dayanaklık etmek bu sistemin değişikliğinin inşası ve buna milletimizin hoşur inanmasıdır. 6’lı masa, bu sisteme ilgilendiren şayet ayrımsız temel değişikliği ika çoğunluğu elde ederse o dolaşma ivedilikle halkımızla paylaşacağımız maddeler değişikliğe sunulacak. Bununla ilişkin zir komisyonlar kuruldu. Sonuncu adına bu dizge değişikliğini ve nöbet haritasını uygulayabilecek, milletimize cümbüş ve vizyon sunabilecek ve kazanabilecek tıpkısı cumhurbaşkanı adayının belirlenmesidir. Burada biz kıtipiyoz 13’üncü cumhurbaşkanını seçtireceğimize inanıyoruz. Liderler ortada masada elan benzeri âdemoğlu üzerine kıymetlendirme mamul değil dedi.

Share: