Isparta haberleri! Suluova TSO Başkanı Turgut Katarakt yürek tazeledi

Suluova Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Turgut Katarakt, görüş üyelerinin güvenini tazeleyerek baştan başkanlığa seçildi.

Suluova TSO üyelerinin yine farklılığını gösterdiğini tamlayan Turgut Aksu, “Bizlere hazzetme göstererek fiks menü, bir tane üzeri, topyekün ilişki beraberlik ve el birliği içerisinde Suluova sevdalıları kendisine bizleri desteklemişlerdir. Bu sorumluluğun farkındayız. Eskimemiş seçilen sedir üyesi arkadaşlarımızla ilçemiz ve üyelerimiz üzere çıktı hız göstererek çalışacağız” dedi.

Paylaşımcı ve ülkü çözme odaklı olmaya çalıştıklarına aksan yapan Aksu, “Siz esnaflarımızın gereksinimlerin ne olduğunu anlayan deneme ve birikimlerimizle yanınızda olmaya çalıştık. Civar il ve ilçelerle, odalarla enformasyon içinde namına projelerini ilçemize uyarlamanın hesaplarını yaptık” diye niteleyerek konuştu.

Özellikle eskimemiş dönemde meslek grubundaki üyelerle bildirişim halinde olacaklarına değinip bakir mesai arkadaşlarına seslenen Suluova TSO Başkanı Katarakt, “Sizlere gıcırı bükme istek, dava ve önerileri bizlere aktarmanızı, Suluova’ya ve odamıza ulama sağlayacağına inandığınız projeleri bizlerle paylaşmanızı istiyoruz. Bölgemiz için faydalı olacağına inandığımız projelerin hayata geçirilmesi için bilcümle alay malay çalışırsak müspet sonuçlar alacağımıza içten inanıyorum” şeklinde konuştu. – AMASYA

Share: