İletişim çözümlerinde lider firma

Motorola telsizleri, bu ürünün en iyi özelliklerinden biri olan yerleşik PMR446 teknolojisini kullanır.

Motorola, 30 yılı aşkın bir süredir iletişim çözümlerinde liderdir ve ürünleri her zaman günümüz pazarındaki en dayanıklı ve güvenilir ürünler arasında yer almıştır. Motorola telsizleri, tehlikeli bir durumda size yardım etmesi gerekebilecek herhangi bir aile üyesi veya arkadaşınızla iletişim halinde kalmanın en iyi yollarından biridir. Motorola’nın telsiz modelleri, en önemli kişilerden gelen hiçbir aramayı veya mesajı kaçırmamanızı sağlayan güvenilir, dayanıklı ve son derece hassas cihazlardır.

Motorola telsizleri en popüler telsiz türüdür ve çeşitli modelleri vardır. Motorola telsizlerinin birçok kullanım alanı vardır ve kolluk kuvvetleri, askeriye, inşaat şirketleri ve daha pek çok kuruluşta kullanılmaktadır.

Bir Motorola cihaz seçerken, aranacak birkaç özellik vardır. Aranacak bir numaralı özellik frekans aralığıdır. Farklı konumlardaki insanlarla iletişim halinde olmanız gerekiyorsa, cihazınızın dünyanın her yerinde yayın yapmasını isteyeceksiniz. Hangi Motorola telsiz modelini satın almak istediğinizi seçerken pil ömrünü de göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Açık havada çalışıyorsanız veya uzun süre prizden uzak durmanızı gerektirebilecek herhangi bir faaliyette bulunuyorsanız, pilinizin bitmemesi için Motorola telsizinizin uzun bir pil ömrüne sahip olduğundan emin olun.

İki yönlü cihazlar

Motorola, araba ve iki yönlü telsizler üreten bir şirkettir. 1928’de Chicago’da kuruldu. Motorola’nın ilk ürünü, şirketin 1960 yılına kadar ürettiği kristal bir telsizdir.

Makalenin bu bölümü, en popüler modellerinden ve teknik özelliklerinden bazılarını ele alacaktır.

Motorola ayrıca şu yollarla iletişim kurabilen cihazlar da piyasaya sürüyor: PMR/PDC446, DMR1400, VX261 ve FM400. Ayrıca, Motorola telsizleri, sesli iletişim için PTT tuş takımı veya mikrofon ve veri iletişimi için DTMF tuş takımı ile birlikte gelir.

Bazı dikkate değer Motorola telsiz modelleri, harici cihazlara veya üçüncü taraf uygulamalara ihtiyaç duymadan konum bilgilerini gerçek zamanlı olarak almak için dahili bir GPS modülüne sahip olan SR4000 ve SL1600’ü içerir. SR3661 telsiz, APCO modundayken entegre GPS desteğiyle yüksek performanslı bir DVL özelliği sunar. DP4801, ekranı olmayan tek yönlü bir UHF taşınabilir alıcı-vericidir.

Motorola, 1928’de Chicago, Illinois’de kurulmuş çok uluslu bir Amerikan şirketidir. 1973’ten 2013’e kadar dünyanın en büyük cep telefonu üreticisiydi. Bu makale Motorola telsiz Modelleri ve Özellikleri Motorola telsiz Türkiye Distribütörü hakkındadır. Bu makale, mevcut farklı modeller ve fiyatları hakkında bilgi içerecektir. Bilgiler aynı zamanda nasıl çalıştıklarını, nasıl kullanıldıklarını, neleri yapıp neleri yapamayacaklarını da içerecektir.

Motorola telsiz, dünyanın en iyi telsiz üreticilerinden biridir. Şirket uzun süredir var ve piyasadaki en popüler ürünlerden bazılarından sorumlu.

Şu anda, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç Motorola modeli var:

– VX261

-DP4801

-DP4401

-SL4000

-SL1600

-DM1400

Share: