Gece araba süresince yüksek sesle enstrüman dinleyene, portakal atarak aksülamel

BÜYÜKÇEKMECE’bile apartman ve sitelerin olduğu caddeye, gece geç saatlerde aracını park yeri ederek camları boş şekilde faziletli sesle müzik dinleyen sürücüye, tıpkı çatı sakini portakal atarak tepki gösterdi. Kadın güdücü ile şehir sakini arasında yaşanan ağız dalaşı, çevredekiler vasıtasıyla cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Çanakkale Şehitleri Caddesi’nde 3 Karı Salı günü geceleyin geç saatlerde apartman ve sitelerin olduğu caddeye otopark ettiği aracında, efdal sesle enstrüman dinleyen kadın çoban, daire sakinlerinin tepkisine neden oldu. Efdal çalgı aleti dolayısıyla uyarıları duymayan avrat sürücünün arabasına, bir binanın birinci katındaki daireden, portakal ve mandalina fırlatıldı. Kendisine ürün fırlatılmasına sinirlenen avrat arabadan inerek yapı sakiniyle tartıştı. Tartışma anları, ayrımsız mahalle sakini tarafından el telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde karı sürücü, atılmış meyveleri kastederek, ‘Bunu alaşağı etmek ne emretmek ulan?’ diye tepki gösteriyor. Nemli aynı bina sakininin ise ‘Allah rızası için sus, hastayım ego’ dediği duyuluyor. Karı sürücünün arabasına yemiş atan yapı sakinlerini polise ihbar ettiği belirtildi.

“ANCA FAZILETKÂR BİR SESTİ Kİ, ZELZELE ŞİDDETİ GİBİ”

EL TELEFONU ile bu ilginç olayı görüntüleyen Mehmet Koca, “Salı gecesi saat 00.00 sıralarında, benzeri bağrış çağrış duydum. Sarsinti şiddeti kadar dersem inanın abartmış olmam. Balkona fırladım, pekâlâ tıpkısı curcunalı düzeneğiyse, kıytırık çokça yüksekti. Cebin apartmanın uğrunda park yeri etmiş araçtaki hanımefendi, son ses çalgı dinliyordu. Herhalde aracından inecek diyerek düşündüm çünkü, kapısı açıktı. Salona geçtim, tıpkısı süre bekledim ama saz sesi kesilmedi. Ayrımsız kat daha pencereden baktığımda araca ceviz, mandalina ve portakal atıldığını gördüm. Avrat arabasından indi, aracına onları atanlara, ‘Ne yapıyorsunuz, inin aşağı. Kadın, burası sizin eviniz mi’ şeklinde konuşmaya başladı. Meyveleri atanlar de kadına ‘İçeride nemli, pestil var, sizi başka makule uyaramazdık’ dedi. Eş sonrasında taşlama ederek konuşmaya başladı. Ben da görüntü alıp, sosyal medyada paylaştım. Bire Bir süre sonra polisler geldi, hanımefendi çağırmış. Polislere dahi durumu anlattım, o ant ego birlikte şikayetçi olayım dedim. en üst arabadaki hanımefendinin büyüklük memuru olduğunu belirten kızı geldi, annem alkolik, ben onunla ilgileneceğim deyince görüngü yatıştı” dedi.

Share: