ETSO’da Paksoy yiğitlik tazeledi

Kahramanmaraş’ta Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ETSO) sedir ve patika grubu soylu üyelerinin seçimi, kâin Başkan Mustafa Paksoy’un hazırladığı tek liste ile gerçekleştirildi.

Elbistan Ticaret ve Uran Odası’nda (ETSO) 957 organ, meclis ve meslek grubu üyelerini tayin etmek amacıyla kasa başına gitti. Seçimde, ETSO’nun kâin Umumi Heyet Başkanı Mustafa Paksoy’un hazırladığı fiks menü amacıyla fikir kullanıldı. ETSO Meclisi’nde ve 12 patika grubunda düz alacak olan isimlerin belirlendiği seçimde kâin başkan Mustafa Paksoy’un hazırladığı parafin tezkere, cemi patika gruplarında üyelerin tamamının oyunu aldı.

Seçimler sonrasında tıpkısı değerlendirme özne ETSO Umumi Heyet Başkanı Mustafa Paksoy, tek namzet olarak gitmesi noktasında şahsına ve ekibine güvenen birlik esnaflara teşekkür etti.

Komutan Paksoy, Elbistan Ticaret ve Endüstri Odasını kentin ekonomisine ve geleceğine yön veren aynı yapıya kavuşturmak için ceht gösterdiklerini söyledi.

ETSO’nun, şehrin ilkin tutum kalkmak için birçok eğitim, toplumsal ve kültürel projede de dolay planda saha aldığını anımsatan Umumi Heyet Başkanı Mustafa Paksoy, “Elbistan esnaflarımıza esasen bizi hazzetme ettikleri üzere teşekkürname ediyorum. Bir Tane aday namına şahsıma ve ekibime güvendikleri amacıyla onlara müteşekkiriz. Elbistan esnafımız bizlere güvendi ve buraya yeniden müstahak gördü. Biz bile bugüne kadar olduğu gibi artık dahi onların güvenine layık olmak amacıyla elimizden mevrut gayreti göstereceğiz. Kazanan Elbistan olmuştur. Esnaflarımıza ve Elbistan’ımıza görklü hayır olsun” dedi.

Önümüzdeki süreçte dahi Elbistan amacıyla çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Paksoy, “Elbistan Tecim Odası, kentle ilişkin çabucacık çarçabuk seçme konuda işin içinde olan ve sorunlarla ilişik çözüm odaklı çalışmasını önümüzdeki dönemde de sürdürecektir. İlçemizde tam sektörlerin yaşadığı yer pespaye tıpkısı sıkıntıda üstelik seçme ant esnafımızın yanı sıra olma çabasını en son düzeyde sergileyeceğiz. Bizim gayemiz, kentimize ve ülkemize ulama vermek. Bunu yaparken birlikte politika üstü anlayışla debi ediyoruz. Biz, Elbistan’ı ve kamu hemşerilerimizi aynı hep kendisine görüyoruz. Şehrimizin geleceği namına hayata geçirilecek tam traksiyon ve çalışmalarda elimizi taşın altına yok etmek bizim sunma iri sorumluluğumuz” ifadelerini kullandı. – KAHRAMANMARAŞ

Share: