CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan curcuna ve konserlerin halel edilmesine aksülamel: Anca kafanıza bakarak yasaklayamazsınız

Türkiye’nin genişlik büyük enstrüman festivalleri arasında meydan düz ve bu sene 1-4 Eylül günleri ortada ikincisi düzenlenecek olan Milyon Fest Fethiye, Muğla Valiliği eliyle fesih edildi. Bu festivalin dahi iptal edilmesiyle sosyal medyada akıbet aylarda Türkiye’de iptal edilen dinleti ve festivaller gündem oldu.

SON 4 AYDA İPTAL EDİLEN 14. ORGANİZASYON

Türkiye’dahi sonuç 4 ayda; Eskişehir Anadolu Fest, Niyazi Koyunca Pendik Konseri, Zonguldak Kozlu Mizik Festivali, Munzur Küktür ve Tabiat Festivali, Kazdağı Ekoloji Festivali, Gökçeada Meryem Temel Panayırı, ODTÜ Baharat Şenliği, Muş Mukavemetli- Kemal Alp Konseri, Aynur Doğan Bursa ve Kocaeli Konserleri, Başşehir Kültür Yolu Festibali Miae Konseri, Payitaht Ekin Yolu Festivali Ara Malikian Konseri, Apolas Lermi Denizli ve Bostancı Konserleri ve sonuç yerine Milyon Fest Fethiye muhtelif esbap gösterilerek fesih edildi.

VALİLERİ UYARIYORUM: BOYNUMUZU EĞECEĞİZ Mİ ZANNEDİYORSUNUZ?

İptal kararlarına tepki gösteren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Valileri uyarıyorum; öyle kafanıza bakarak gençlerin eğlenmesini yasaklayacaksınız, tığ hepimiz üstelik boynumuzu eğeceğiz mi zannediyorsunuz?” dedi.

“MİLYONLARI KARŞINIZDA BULACAKSINIZ, ŞAKŞAKÇILIK YAPMAYIN”

Sözlerini sürdüren Kılıçdaroğlu, “Yok öyle çapul. Konser yasaklamaya devam ederseniz, milyonları karşınızda bulacaksınız. Şakşakçılık yapmayın, devletin valisi olun. Devletin!” dedi.Share: