Al ışıkta sabık alkollü sürücünün dehşet saçtığı kazada ölü sayısı 2’ye yükseldi

Denizli’de al ışıkta sabık alkollü sürücünün kullandığı otomobilin ayrıksı aynı araçla mir kafaya çarpışması sonucu 1 kişinin öldüğü kazadan bire bir üzücü olgun daha geldi. Alkollü araba sürücüsü 9 zaman sonra dirim mücadelesine yenilerek hayatını kaybetti.

Kaza, Merkezefendi ilçesine kapalı Sümer Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere bakarak; İzmir Bulvarı üzerinden Sarayköy istikametine akla yatkın azimet halinde olan Ateşli Karaman (31) idaresindeki 20 H 5697 plakalı araba, al ışıktan geçtikten sonradan kavşaktaki M.A. (38) kontrolündeki 20 ALL 20 plakalı otomobille kelle kafaya çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle 20 H 5697 plakalı makine, park yeri halindeki 20 FK 434 plakalı araca çarparken, diğer anahtar ise hurdaya dönerek savruldu.

Olay adına revan afiyet görevlileri sürücü M.A. ve beraberinde bulunan eşi ile çocuğunu hastaneye kaldırırken, park yeri halindeki araca çoğaltan otomobildeki sürücü Karaman ve bulaşıcı konumundaki arkadaşı Halil İbrahim İri (43) sıkıştığı yerden kurtarıldı. Hastaneye götürülen İri gelişmemiş süre sonra hayatını kaybederken, bir diğer dağ fen ise 9 bölüm sonra geldi. Sürücü Coşkun Karaman’da doktorların bilcümle müdahalesine karşın hayatını kaybetti. Böylecene üzücü kazada geberik sayısı 2’ye yükselmiş oldu. – DENİZLİShare: