Tekirdağ’dan kısa gelişmemiş

Şarköy Belediyesi’nce tekvando turnuvası düzenlendi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Liman Park Yeri spor alanında düzenlenen turnuvaya, farklı sıkletlerde 24 tekvando kulübü ve 300’ün üstünde sporcu katıldı.

Maçlar, Türkiye Tekvando Federasyonuna vabeste 16 profesyonel yargıcı tarafında yönetildi, Daedo Pss Gen 2 sistemi kullanıldı.

World tekvandonun akıbet kuralları makbul olan turnuvada, basamak elde fail sporculara madalya verildi.

TREDAŞ, ekol çevrelerinde ışıklandırma kontrollerini gerçekleştirdi

Trakya Canlılık Tevzi A.Ş. (TREDAŞ), meslek çevrelerindeki aydınlatmaların hizmet ve tamirat çalışmalarını tamamladı.

TREDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre, 2022 – 2023 yetişek ve öğretim yılı öncesinde Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’nde terbiye dönemine başlayacak olan okulların çevresinde ışıklandırma kontrolleri yapıldı.

Öğrencileri kültürlü el ve sokaklara kavuşturmak için başlayan hizmet ve tamirat çalışmaları okul çevrelerindeki armatürleri kapsadı.

Arızalanan, deforme olan ve aksaklık etme ihtimali olan aydınlatmalar, ekipler vasıtasıyla belirlendi, gelişim planına alınarak bakımı gerçekleştirildi.

Altınova Mahallesi Mecbur Pazaryeri inşaatı başladı

Süleymanpaşa Belediyesince Altınova Mahallesi Mecbur Pazaryeri inşaat çalışmaları başladı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, çalışmaları durumunda strateji ederek, yetkililerden hikmet aldı.

İki bin 596 metrekare alana sahip Sınırlanmış Pazaryeri içerisinde 89 skor tezgah, çayhane, bala parkı, tuvaletler ve zabıta noktası bulunacak.

Çalışmaların gelişmemiş müddet içerisinde bitirilmesi hedefleniyor.

Share: