Seyidoğlu Gıda’dan depremzedeler üzere 1 milyon TL’lik destek

Seyidoğlu Gıda yaşanan hareket felaketinin yaralarını bağışlamak üzere arkalama kuruluşları tarafından 1 milyon TL’lik ayni ve nakdi yardım desteği yaptı.

Seyidoğlu Gıda’dan yapılan açıklamaya göre, Kahramanmaraş merkezli 10 ili havi hareket felaketinin yaralarını kabul etmek üzere hareket dünyası seferber oldu. İstanbul Hadımköy’da ruh gösteren Seyidoğlu Gıda da depremin önceki gününden itibaren yardım seferberliğine karışma oldu.

Seyidoğlu Azık, yaşanan sarsıntı felaketinin yaralarını örtmek üzere müzaheret kuruluşları eliyle 1 milyon TL’lik ayni ve nakdi müzaheret desteği yaptı.

Açıklamada görüşlerine düz verilen Seyidoğlu Azık Umumi Müdürü Mehmet Göksu, hareket afetine hususi bölgeye işlemek amacıyla kalori ve protein değeri faziletkâr helva ürettiklerini belirterek, lüzumlu maharet takım ve gıda noktasında yıpranmamış destekler için hazırlandıklarını tabir etti.

Gerek yardım kuruluşları gerekse de amme kurumlarının talepleri doğrultusunda düzenlenen arkalama çalışmalarına destek olduklarını aktaran Göksu, şunları kaydetti:

“Yaşanan balaban kıyamet nedeniyle talih namına dip sıkıntı içindeyiz. Böyle günlerde hisse senedi dünyası ve yurttaş namına elimizden mevrut cümle imkanları seferber etmeliyiz. Deprem haberini alır almaz acul bir şekilde bölgeye müzaheret etmek üzere aynı mücahede başlattık. Hem akça destek hem dahi im tedariki noktasında harekete geçtik.

Vücut direncini faziletli tutacak ve besleyen özelliği itibarıyla zenginleştirilmiş helva çeşitleri üreterek arkalama kuruluşlarına ulaştırdık. İnşallah bu edisyon günleri dahi atlatacağız ve yaralarımızı saracağız. Arkalama kampanyalarına destek olan eksiksiz aksiyon adamlarına ve vatandaşlara bile antrparantez teşekkür ederiz.”

Share: