Kars bilim: Kars 36 Spor Palandöken maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Kars 36 Spor Erzurum Palandöken Şehremaneti Spor karşılaşması hazırlıklarını sürdürüyor.

Bölgesel Dünkü Grup (BAL) Ligi 3’üncü grupta savaş fail yeşil beyazlı ekip, hafta sonu öz yer ve seyircisi uğrunda Palandöken Belediye Spor’u ağırlayacak. Yeşil beyazlı kadro, Palandöken karşılaşması hazırlıklarını Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Abamüslüm Yiğitlik Stadyumunda sürdürüyor. Maharet Direktör Yusuf Sacit Çelik nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Kars 36 Spor, özlük sahasında kazanmanın hesaplarını yapıyor.

Teknik Yönetmen Yusuf Sacit Polat, Palandöken maçı hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtti.

Çelik, “Kendi sahamızda gidermek istiyoruz. Hazırlıklarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. Taraftarlarımıza ve kentimize karşı sorumluluğumuz var. Bu sorumluluğun bilincinde yer üstelik kazanacağımıza inanıyor. Yumruk tıpkı maç olacak Palandöken’inde buna ihtiyacı var. Bizim üstelik bağımsız milletvekili suretle kazanmamız müstelzim ayrımsız maç, özlük meydan ve peyrev avantajımızı kullanarak bu karşılaşmadan galip ayrılacağız” dedi.

Ardahan karşılaşmasında bol oynadıklarına ilgi calip Polat, “Ardahan karşısında çokça iyi oynadık. Galip ayrılabilirdik olmadı. Ancak Palandöken karşısında galip ayrılacağız. Bu karşılaşmayı kazanarak hem yolumuza bitmeme edeceğiz, hem bile taraftarlarımıza yengi sevinci yaşatacağız. Ben buradan bütün Karslılara sesleniyorum. Ilişki günü bizi boydak bırakmayın, tribünde yerinizi alarak bize destek olun” diye niteleyerek konuştu.

Öte yandan yapılan antrenmanda sporcuların gözü aç ve istekli olmaları dikkat çekerken, Çelik, yazık özne sporcuları antrenmanı keserek uyardı. – KARS

Share: