İçişleri Bakanı Aristokrat, AK Öğür Ortahisar İlçe Başkanlığı’nın kullanılmamış bakım binasının açılışına katılacak

DÜRÜST Fırka Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat’nun katılımıyla Ortahisar İlçe Başkanlığı’nın bakir hizmet binasının açılışının yapılacağını belirtti.

Çebi, yaptığı yazılı açıklamada, İskenderpaşa Mahallesi’ndeki kullanılmamış hizmet binasının 24 Eylül Cumartesi haset düzenlenecek programla açılacağını, Nazır Soylu’nun bile katılacağı açılışta vatandaşlara sesleneceğini tabir etti.

Herkesi programa nida ettiklerini nâkil Çebi, şunları kaydetti:

“Şehrimizin evladı, medarı iftiharımız, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu beyefendiyi şehrimize bekliyoruz. Günler öncesinden başladığımız hazırlıklarımızı tamamladık, serencam detayları gözden geçiyoruz. Düzenleme mensuplarımız ve tekmil hemşehrilerimizle alay malay Sayın B: akanımızı nazik aynı coşkuyla, heyecanla karşılayacağız. Küşat kapsamında Nazır Soylu 15 Temmuz Şehitleri ve Hürriyet Parkı’nda Ortahisarlılara saat 17.00’de hitap edeceklerdir. Bu hararetli günü tüm hemşehrilerimizi, teşkilat mensuplarımızı, sivil sosyete kuruluşlarımızın eşsiz temsilcilerini çağırma ediyoruz.”

Çebi, Soylu’nun ziyaretini bir zamanda özlenti buluşması namına değerlendirdiklerine işaret ederek, “Teröre karşı destansı savaşım veren, yurt ve budun sevdalısı Sayın Bakanımız ile cemi Ortahisar yerine özlenti gideceğiz. Bu hasret buluşması tıpkısı zamanda bakanımızın Trabzon’umuza ve şehrimize müteveccih cesim mesajları vereceği tıpkı kucaklaşma buluşması olacak.” ifadesini kullandı.

Share: