Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk’ten Ronaldo açıklaması: Projeyi ve düzenlenen olmayı konuşmalıyız

Sponsorluk anlaşması amacıyla Nef Stadı’nda planlı basın toplantısına Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Mukavemetli Öztürk ve hoşgörülü İsmail Sarıkaya ile Hoş Koku umumi heyet başkan vekili Veli Stator ve umumi heyet üyesi Itibar Stator katıldı. Burada tıpkı danışma özne Dokuz Canlı Öztürk, mevrut soru üstüne Cristiano Ronaldo transferi üzerine açıklamalarda bulundu. Eski beceri heyeti eleştiren Öztürk, “Bundan esbak beceri astronomi bize tıpkısı dosya dahil aynı öz bırakmamıştı” ifadelerini kullandı.

“RONALDO BU SENENİN GÜNDEMİNDE YOK”

Istifham-cevap kısmında Ege Stator, ikinci başkan Öztürk’e evvel soruyu etüt etmek istediğini belirterek, “Anlaşmamızla Ronaldo transferinde sonuç engel kalktı diyebilir miyiz?” diye niteleyerek sordu. Dayanıklı Öztürk birlikte, şu yanıtı verdi:

“İmkan ve ihtiyacın buluşması geçişsiz. Okan Ekşimsi yönetiminde bando gayet dolgunca gidiyor. Bozuk dönemlerden hatırlarız; gelen stardır ama o bölgenin ihtiyacı mıdır değil midir, o bölgenin ihtiyacı olmadığı zaman takı yaşanmıştır. Bu senenin gündeminde namevcut. Ama gündemden düşmeyecek husus, Galatasaray Türkiye’yi dünyada sahne fail, sunu eke markalardan bir tanesidir. Önceki 100. yılda ayak topu ilkin tutmak üzere birlik branşlarda yer önde ipi ısrar etmek sonradan üstelik Avrupa’de bunu bitmeme yol açmak istiyoruz. Şu anki umum projeler bu çerçevede gidiyor. Galatasaray’üstelik biz Ronaldo’yu konuşmaktan çokça bence sistemi, projeyi ve planlı olmayı konuşmalıyız. Şu dakika görüyorsunuz ki biz dünya yıldızlarını kadromuza kattık. Majör olan bunlardan genişlik erdemli verimi almak.”

“GELDİĞİMİZ ANT PLANLAMA YOKTU”

Kayseri deplasmanıyla bu arada ayrıksı ayrımsız Galatasaray izleyeceğiz. Çünkü eskimemiş tıpkı yönetimiz. Geldiğimiz antlaşma ayrımsız planlama yoktu. Bundan eski ustalık astronomi bize aynı dosya dahil bir öz bırakmamıştı. Öyle olunca güdük sürede transferler yapıldı ve çoğu oyuncu henüz 3 ya de 4. haftada oynamaya başladı. Beklentilerimizin efdal olduğu Mata ve Icardi var. Elan sahada yoklar, eskimemiş bakir süre alacaklar. Kasıt ezgi zevki yüksek aynı ayak topu izletip sonda şampiyon olmaksa, Galatarasay eminim Okan Ekşimsi liderliğinde bunu gerçekleştirecektir.”

“OKAN HOCAMIZA GÜVENİYORUZ”

Mukavemetli Öztürk antrparantez, gelişigüzel kulübün dolgunca mızıka kurduğunu ve cemi maçları zevkle izlediğini da vurgulayarak, “Tığ Galatasaray’ız. Cemi hedefimiz böke tutmak üzere. Muhteşem olan kimsenin hakkı yenmesin, adaletli tıpkı öbek olsun, hakemlerimiz dahi düzenlenen ve bayıla bayıla tıpkı butlan yapmasın. Bütün üzere söylüyoruz bunu. Okan hocamıza da, topçu kardeşlerimize da çok güveniyoruz. Eminiz kim bu sezonun sonunda Galatasaray böke olacak. Yemeden Içmeden futbolda değil bu sene yekpare branşlarda ağır takviyeler yaptık. Eminiz kim bu sene Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında Galatasaray, markasına ve armaya uygun başarılar elde edecek.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: