DOĞRU Parti’li Hamza Izdırap “DÜRÜST İcraat İzmir” sergisini açtı

YANLIŞSIZ Tümen Genel Komutan Yardımcısı Hamza Şiddetli, DÜRÜST Fırka İzmir İl Başkanlığınca açılan “AK İcraat İzmir” sergisinin açılışına katıldı.

Zehir, partisinin İzmir İl Başkanlığındaki serginin açılışında yaptığı konuşmada, nüfuz olarak hizmet etmenin birinci görevleri olduğunu, bu doğrultuda çalıştıklarını söyledi.

Her ahit yeni vizyonlar ortaya koyduklarını kaydeden Ateş, “Bu çağ İzmir Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerinin hükümetten ne talebi olmuşsa akıllıcasına çerçevede hangi varsa kâffesi yerine getirilmiştir.” diye niteleyerek konuştu.

Dağ, iktidarları döneminde İzmir’e yapılan yatırımlardan bahsederek, “20 yıl süre süresince İzmir’e bütün 112 bilyon 65 milyonluk amme yatırımı, kerem yatırımı gerçekleştirdik.” dedi.

Türkiye’nin değme durumunda AK Öğür’nin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasının bulunduğunu tamlayan Üzücü, şöyle bitmeme etti:

“Türkiye’dahi tığ bunu yaparken esbak İstanbul’de CHP Umumi Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Reisi tıpkı mazot töreni yaptılar. Süt verememe töreni yaptılar. Yani ayrımsız gelişim yapalım derken, çabucak organizasyonu birlikte beceremeyen, erzel olan, millete bu konuda amiyane söyleyecek sözlerini bırakın, icraat üstüne üstelik hain olan tıpkı siyasal parti, ayrımsız genel komutan ve İstanbul Büyükşehir Şehremini var. Aradaki ayırt bu.” diye niteleyerek konuştu.

Acı, 2023 seçiminde sunma yüksek düşünce oranıyla Recep Tayyip Erdoğan’ın baştan cumhurbaşkanı seçileceğine inandığını dile getirerek, “Akıbet dönemde yapılan anketlerde belirtik farkla birinci. ‘Farkla’ demiyorum bakın, ‘berrak farkla’ tekrar baştan birinci öğür olacağız Allah’ın izniyle.” ifadelerini kullandı.

AK Fırka İzmir İl Başkanı Soyluluk Mehabetli Daima üstelik İzmir’bile engellemelere karşın bir nice projeyi tamamladıklarını söyleyerek, “İnşallah 2023’te da İzmir’dahi bir numara olacağız. Cumhur İttifakı bir numara olacak. 2024’te birlikte İzmir Büyükşehir’i ve bir nice ilçeyi kazanacağız. Ara Vermek bulunmayan, yola devam.” değerlendirmesinde bulundu.

Daha sonradan açılışı yapılan sergiye YANLIŞSIZ Tümen İzmir milletvekilleri Yaşar Kırkpınar ile Necip Nasır dahi katıldı.

Bağımsız Milletvekili Özel’in açıklamaları

Hamza Acı, sergiyi gezdiği sırada gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

CHP Kol Başkanvekili Hür Özel’in geçmiş yaptığı açıklamaların hatırlatılması konusunda Incitici, “Herhalde İzmir’deki CHP siyasal aktörleri yeterli gelemiyorlar. Önümüzdeki dönemde İzmir’e ithal Manisa’dan, Malatya’dan siyasal aktörlerin gelmesi planlanıyor. Yani o açıdan burada bu İzmir’in bugüne büyüklüğünde siyasa işleyen CHP’lilere bire bir haksızlık kadar tıpkı durum var.” ifadelerini kullandı.

Bunun kendilerini “çok ilgilendirmediğini” kaydeden Elem, şöyle devam etti:

“Ego e-ticaretle ilgilendiren güzeşte hafta Mecliste bir izah yaptım ve o açıklamada sorduğum sorular haddinden fazla kemiksiz. Yani burada tığ bu kanunu getirirken tekelleşmenin önüne boşamak amacıyla benzeri kanun teklifi sunduk. Hem komisyonda hem genel kurulda. Cumhuriyet Ahali Partisi milletvekilleri bizim yapmış olduğumuz bu düzenlemenin çokça durumunda olduğunu, tamam tekelleşmeyi engellediğini, milli olduğunu, bu ülkenin yurt evlatları aracılığıyla yapıldığını, kutlama ettiklerini, ölçüm ettiklerini anlatım ettiler. Engin Altay’ın konuşmaları var, degaje. Kanunun tamamındaki kanaatleri o.”

Kendisinin sosyal medya hesabından de bu konuda net şekilde açıklama yaptığını hatırlatan Yara, sözlerini şöyle tamamladı:

“Lafı ayrıksı yere çevirip bile buradaki suçlulukla, panikle yapmış oldukları açıklamaları bambaşka yere yönlendirmesinler. Onlar yerli, milli yurt evlatlarının ‘helal olsun onlara’ diyerek övdükleri kanunu Anayasa Mahkemesine bugün söylemek zorunda bırakılmasındaki biçim çalışmaları hangi, onu açıklasınlar. Diğerleri lafügüzaf. Diğerleri yersiz laf. Diğerleri ayrımsız şeyleri bulandırıp ayrıksı şeyler fora etmek. Ego yeni değilim siyasette. İzmir dahi beni bol agâh. Neyle uğraştığımı, ne için çalıştığımı, ki amacıyla çalıştığımı gür bilir. Onlar yersiz laflar. Buradaki suçlulukla beraber ‘aman şuraya aynı şey atabilirsek bundan kurtarabilir miyiz’ diye niteleyerek yaptıkları bire bir gelişim. Bu e-ticaretle ilgili o sorularımı yine ediyorum, onları bir cevaplasınlar. Bıraksınlar eksantrik yerlere işleri söylemeyi. Artı, yüz kere burada söylüyorum. Burada aynı tekelleşme bahis konusu evet ve bundan de milletimiz 1 sene sonradan, 2 yıl sonraları mağdur olursa bunun müsebbibi Cumhuriyet El Partisidir. Bunu da tarihe had düşüyorum.”

Açılışı yapılan sergide, SELIM Tümen hükümetlerinin bugüne kadar İzmir’üstelik yaptığı yatırımlara ilişkin bilgilerin bulunduğu posterler meydan aldı.

Share: