Yerleşke içindeki hayvanlar aşılanıyor

Yerleşke içindeki hayvanat aşılanıyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi Arızi Hayvan Bakımevi personeli Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi yerleşke alanı içerisinde kâin birey dostlara bağırsak-dış parazit uygulaması ve akur aşısı uygulaması gerçekleştirdi.

MUĞLA Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Efsanevi Kademe Türkiye’nin sunma kuvvetli bakımevlerinin başında geliyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi Eğreti Hayvan Bakımevi, doğal dirim alanları ve çağdaş tıbbi donanımı ile özen çekiyor.

37 bin 349 metrekarelik yer üstüne nesir edilen Geçici Hayvan Bakımevinde önce kabul ünitesi, yavrulu esas hizmet ünitesi, karantina ünitesi, taharri ünitesi, ameliyathane ünitesi, rüyet ünitesi, kedi üniteleri, ayan-ilişkin kafesler ve katıksız yaşam park yeri alanları bulunuyor. Bakımevinde 3 veteriner hekim, 1 laborant ve veteriner sağlık teknikeri, 11 personel görev yapıyor.

Kampüste fert dostlara aşı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Arızi Hayvan Kademe personeli Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi kampüs alanı içerisinde mevcut fert dostlara baytar doktor, laborant ve veteriner sağlık teknikeri ile 2 hayvan bakıcısı vasıtasıyla 20 köpek ve 45 kediye bağırsak-aut otlakçı uygulaması ve kudurmuş aşısı uygulaması gerçekleştirdi.Share: