VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), tüketicilerine verdiği hizmetin kalitesini çoğaltmak için sürdürdüğü projeleri görmek için toplandı.

Türkerler Holding Umumi Heyet Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Türkerler Ana Ortaklık yöneticileri, VEDAŞ Genel Müdürü, Denetleme Kurulu Başkanı, direktörler, şeriklik müdürü, hukuk müşaviri, devlet ve takım müdürleriyle ense dozaj süreç yöneticileri katıldı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde kıpırdak 2 milyonu fazla nüfusa ve yaklaşık 800 bin aboneye ruh dağıtım hizmeti veren VEDAŞ, tüketicilerine sunduğu hizmeti daima iyileştirmek için hayata geçirdiği projeleri müşareket merkezinde yaptığı toplantıda değerlendirdi. Iştirak Müdürü Emrullah Okuducu eliyle yapılan toplantı sunumunda; envestisman projeleri, pres faaliyetleri ve gizliden gizliye elektrikle mücadeledeki gerçekleşmeler ile VEDAŞ’ın bölgede devam eden sosyal yüklülük projeleri üzerine katılımcılara vukuf verildi.

Toplantı sonrasında değerlendirmede bulunan Türker; “Zindelik dağıtım hizmeti, hayatın tamamını etkileyen berenarı nazik benzeri görev. Özelleşme sonrasında üstlendiğimiz bu sorumluluğu bugüne kadar gereğince yerine getirdiğimizi görüyorum. Sahaya ve teknolojiye yapılan yatırımlar bakım kalitesini artırırken bu çalışmalarımız, bölgemizde ateş parçası bulunmaz halkımızın memnuniyetine de ağırbaşlılık ediyor. Halkımıza sunduğumuz bakım kanallarını mükemmelleştirmek için birlik çalışanlarımızın şişman tıpkı motivasyonla ve yüksek gravite bilinciyle görevlerine bitmeme etmelerini istiyorum” ifadelerinde bulundu. – VAN

Share: