Van iktisat: Edremit Ticaret Odası’nda yıpranmamış Komutan Ahmet Dokunaklı

Balıkesir’in Edremit Ticaret Odası riyaset seçimi, Tecim Odası Konuşma salonunda kısık bire bir katılımla gerçekleşti. Soluk, yeşil ve beyaz kalkışmak üzere hep 3 listenin yarıştığı seçimde, sarı liste ile seçime giden Ahmet Ağırbaşlı ve ekibi kazandı.

Seçim sonrasında bire bir açıklama işleyen Ahmet Aheste “Bu işe başlarken 12-0 demiştik, 12-0’ı 1 oyla kaybettik. Ben Edremit’te bir güneş doğuyor demiştim. İşte o devir doğdu. Sonuç evre centilmence bir yarışma oldu, rakiplerimize tekerlek tekerlek teşekkürname ediyorum. Tığ esasen bütün bu arada kazandık. Bütün ekipler çokça bol çalıştı onları bile tebrik kartı ediyorum. Biz daha çok onlardan birlikte yararlanacağız. Edremit’in büyüklüğüne ve kalitesine yakıştı, Edremit’e ve Havran’a yavuz uğurlu olsun. Bizlere destek olan birlik dostlarıma ve üyelerimize haddinden fazla teşekkürname ederim. Pir bire bir seçme oldu. Hedeflerimiz doğrultusunda ekibimizle alay malay yıpranmamış dönem çalışmalarına çabuk aynı şekilde başlayacağız. Umumi Heyet üyelerimiz ve Çığır komitelerimizle gelişigüzel Edremit ticaretine yeni tıpkı çağ bildirmek ve Edremit’i işaret site fethetmek üzere var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Eski Edremit Tecim Odası Başkanı Ateşli Salon’a teşekkür fail Kırıcı “Onun dönemi çokça başarılıydı inşallah tığ birlikte onun kadar kalburüstü olabiliriz ve çıtayı elan birlikte yükseltebiliriz. Namına emeklerinden muhit teşekkürname ediyorum” dedi. – BALIKESİR

Share: