Türkiye Velespit Şampiyonası Puanlı Defa Yarışları’nda 2. aktarılma etapları tamamlandı

Türkiye Bisiklet Federasyonu vasıtasıyla Kırıkkale’bile düzenlenen Türkiye Derrace Şampiyonası 7. Adım Puanlı Öğün Yarışları’nın ikinci haset tamamlandı.

Master rical 35+ kategorisinde Gökhan Uzuntaş bir numara, Fatih Münevver ikinci, Sadık Müşkül Eksper üçüncü, 40+ kategorisinde Fatih Özgenlik birinci, Timur Komplo ikinci, Ahmet Umur Kişmiri üçüncü, 45+ kategorisinde dahi Mustafa Kürşat Atak birinci, Ataman Şekerci ikinci, Harun Türünz üçüncü oldu.

17 yaş altı kızlar 75 kilometrede ise birinciliği Yalova Deneyimsizlik Hizmetleri Kulübü’nden Emine Irmak, ikinciliği Torku Şeker Hastalığı Bilgisizlik ve Spor Kulübü sporcusu Sudenur Vandöz, üçüncülüğü ise Gaziantep Belediyespor Kulübü bisikletçisi Teamül Vazıh Tor elde etti.

15 yaş altı kızlar 58 kilometrede da Torku Şeker Deneyimsizlik ve Spor Kulübü sporcusu Emine Adanalı bir numara, Lüleburgaz Bisiklet Motosiklet Gençlik Spor Kulübü’nden Sinem Zehir ikinci, Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü’nden Fatma Hatun Bonjur üçüncü oldu.

Yaklaşık 430 sporcunun katıldığı 7. Etap Puanlı Kez Yarışları, yarın koşulacak kriteryum etapları ile armağan töreninin arkası sıra sona erecek.

Share: