Türkiye Çiftteker Şampiyonası nedeniyle Kırıkkale’de ara sıra yollar trafiğe kapatılacak

Kırıkkale’üstelik, 22-25 Ilkgüz tarihlerinde gerçekleştirilecek Türkiye Çiftteker Şampiyonası 7. Etap Puanlı Sefer Yarışları dolayısıyla bazen yolların ulaşıma kapatılacağı bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamaya bakarak, yarışlar kapsamında 22 Eylül Perşembe saat 08.00’den 25 Eylül Pazar’a kadar Cumhuriyet Meydanı’na methal ve çıkışlar kontrollü şekilde yapılacak.

23-24 Eylül tarihlerinde saat 06.30-20.30 saatleri beyninde Ulus Bulvarı demiryolu tarafı Emniyet Müdürlüğü Kavşağı’ndan elde etmek amacıyla Bağdat Köprüsü istikametine büyüklüğünde olan bölümünün hacısı hocası trafiğe kapatılarak muvasala yegâne şeritten iki cepheli olarak verilecek. Yolun tutkun olan kısmına çıkan bilcümle ana yol ve sokaklar de trafiğe kapatılacak.

Yine 23-24 Ilkgüz günlerinde 06.30-20.30 saatleri arasında Fevzi Çakozlamak Caddesi çift yönlü, Hürriyet Caddesi tek yanlı ulaşıma kapatılacak. Ulus Bulvarı’na çıkan Atatürk Bulvarı de gidiş geliş ekipleri kontrolünde vuzuh meydanlık trafiğe kapatılacak. Bağdat Köprüsü Kavşağı, Kırıkkale- Yara, Keder- Çelebi, Çelebi- Köprüköy, Karaahmetli- Bahşılı ve Biberli-Yeniyapan yolu kontrollü geçişlerle ara sıra ulaşıma kapatılacak.

25 Eylül’da dahi 06.30-17.00 saatleri beyninde Ulus Bulvarı Inanma Müdürlüğü Kavşağı’ndan çekmek amacıyla Rektörlük Kavşağı’na kadar çift cepheli namına trafiğe kapatılarak muvasala alternatif yollara yönlendirilecek.

Share: