Turgutlu Şehremini Akın, Senkronik Çalışmaların Son Durumunu İnceledi

Turgutlu Belediye Reisi Korkulu Atak, kent genelinde eş zamanlı sürdürülen çalışmaların serencam durumu ile ait incelemelerde bulundu.

Turgutlu Şehremini Ağır Akın, saha incelemelerinde bulundu. Başbuğ Güç Akış ve Komutan Yardımcısı Fırat Honaz, ilk adına yapımında sona yaklaşılan Turgutlu Stadyumu ile geçenlerde temeli atılacak Sanayi Çarşısı projesi alanında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başbuğ Yoğun Atak ve Komutan Yardımcısı Fırat Honaz elan sonraları Ergenekon Mahallesi İsmailcik Deresi Sokak’ta ölçülü üstyapı çalışmalarını inceledi. Başbuğ Vahim Atak, çalışmaların son durumu hakkında Bilim İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol’dan ve ekiplerden hikmet aldı.

BAŞKAN AKIN, GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI MUHAMMET AKYOL’U MİSAFİR ETTİ

Komutan Aheste Akış, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u mihman etti. Komutan Akış, Turgutlu’da hayata geçirilen, tamamlanan ve sona yaklaşılan proje alanlarını Komutan Muhammet Akyol ile gelişigüzel gezdi. Komutan Gösterişli Atak ve Başkan Muhammet Akyol, elan sonradan Turgutlu Ticaret ve Endüstri Odası Konuşma Salonu’nda (TUTSO) sahnelenen, Kurtuluş Savaşı’nın bayrak isimlerinden biri olan Gördesli Makbule’nin hayatının konu edildiği “Leşker Makbule” tiyatro oyununu alay malay izledi.

“BILCÜMLE İMKANLARIMIZ VE GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA BITMEME EDİYORUZ”

Turgutlu Belediye Reisi Dokunaklı Atak, çalışmalarla ilgili şunları söyledi:

“Yapımında sona yaklaşılan Turgutlu Stadyumu ile yakın zamanda temelini atacağımız Endüstri Çarşısı projemizdeki çalışmaların serencam durumunu, Ergenekon Mahallemiz üzere alay verdiğimiz İsmailcik Deresi Sokak’ta hesaplı üstyapı çalışmalarını incelemelerde bulunduk. Turgutlu’muza değer katacak projeleri bir bir hayata geçirmeye, yekpare imkanlarımız ve gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Gördes Uray Başkanımız Muhammet Akyol’u Turgutlu’muzda konuk ederek kentimizde hayata geçirdiğimiz ve yapımında sona gelinen projelerimizi ziyaret ederek başkanımızı bilgilendirdik. Arkası Sıra Kurtuluş Savaşının alem isimlerinden Gördesli Makbule’nin konu edildiği ‘Asker Makbule’ temaşa oyununu Turgutlulu ve Gördesli hemşehrilerimizle balaban bire bir keyifle izledik.”

Share: