Trabzon’da seken kurşunun vurduğu Haysiyet Mert sol gözünü kaybetti!

Ortahisar ilçesinde kentin genişlik neşeli sokağı olan, yayaların kullandığı Ayrıntılı Sokak’ta evvel saat 20.30 sıralarında meydana gelen olayda Gökhan K., bir hisse senedi yerinin uğrunda duran Misyon Şarap’a tabanca ile zehir etti. Şarap bacaklarından yaralanırken, seken kurşunlardan biri sokakta revan Öz Saygı Er Kişi’in yüzüne çıkıntı etti. Çakır ve Erkek kanlar içerisinde yığılırken, yabansı ise kaçtı. İhbarla olay yerine polis güçleri ve keyif ekipleri sevk edildi. Yaralılar, ilk müdahalelerinin arkası sıra kentteki hastanelere kaldırılarak, tedaviye alındı.

O ANLAR KAMERADA

Trabzon’a gitmek amacıyla geldiği öğrenilen Onur Kişi’in vurulduğu anlar ise aynı iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde; neşeli sokakta revan Ayvaz’in bir anda yüzünü sara yığıldığı, silah sesleri üstüne kalabalığın sokakta panikle kaçıştığı vadi aldı. beraber ayağından vurulan Misyon Çakırdoğan’ın olay namına gelen babası ise kötülük geçirdi.

ŞÜPHELİ YAKALANDI

Olaydan sonra kaçan çirkin Gökhan K., polisin takibi sonucu silahı ile alay malay yakalandı. Gözaltına alınan şüphelinin Trabzon Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Idarehane Müdürlüğü’ndeki sorgusu sürüyor.

GÖZÜNÜ KAYBETTİ

Olayda seken kurşunun intişar ettiği Değer Er Kişi’in Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi’nde tedavisi sürüyor. Mermi çıkıntı ettiği sol gözünü kaybeden Er Kişi’in ameliyata alındığı, göz bütünlüğünün korunmaya çalışıldığı öğrenildi.Share: