Torbalı Belediyesi Heyetinden CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na Müzakere

Torbalı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı etkinlikleri kapsamında ilçedeki muhtarlarla alay malay geri Anıtkabir’e revan Torbalı Belediye Reisi Mithat Uğurlu ve beraberindeki astronomi bugün da TBMM’yi görüşme etti. Burada CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun konuğu olan Torbalı heyeti, CHP liderini Torbalı’ya davet etti.

Çalışmalarından periferi Torbalı Belediyesi’ni kutladığını tamlayan Umumi Başkan Kılıçdaroğlu, yer gelişmemiş sürede Torbalı’da bire bir izlence yapmak istediğini söyledi. Kılıçdaroğlu, muhtarlarla ve divan üyeleriyle biricik tek ilgilenip onların görüşlerini bile dinledi.

SEYİT TORUN’DAN MUHTARLARA SÖZ

Kılıçdaroğlu’yu konuşma ettikten bilahare yıldız bilimi TBMM CHP Umumi Komutan Yardımcısı Seyit Torun’un konuğu oldu. Meclisteki bir toplantı salonunda muhtarlara yüce paylaşımlarda bulunan Torun, iktidara gelmeleri durumunda daha önceki meclise sundukları ancak AK Tümen ve MHP oylarıyla reddedilen 84 maddelik Muhtarlık Esas Kanunu’nu yasalaştıracaklarını söyledi. Paçarız düşünüm alışverişleri sonrasında Torun, Torbalı top meclisin uğrunda şişko foto çektirdi.

BAŞKAN TEKİN’DEN TEŞEKKÜR

Ziyaret sonrası CHP liderine sosyal medya hesaplarından teşekkürname eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Uğurlu, “Ankara ziyaretimiz kapsamında Cumhuriyet El Partisi Genel Başkanımız Sayın Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun misafiri olduk. Türkiye Büyük Kavim Meclisi’ndeki makamında bizleri ağırlayan Sn. Umumi Başkanımıza misafirperverliği, gönülden sohbeti, mail demet ve alakaları üzere şükranlarımı sunarım” dedi.

Share: