TOKİ 20 İlde 204 İş yeri kemiksiz artırmayla satışa çıkaracak

Yer, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişko Hane İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 aksiyon yerini 1 Eylül’üstelik peyda artıma ile satışa çıkaracak. müzayede ile hareket yeri sahibi kalkışmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara balaban vesile sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar üzere internet üzerinden online namına bile vazıh artırmaya iştirak sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si evvelden, 120 ay vade, Trabzon’da ise %25 peşinat, 120 kamer önel ile alabilecek.

müzayede 1 Eylül’üstelik yapılacak

Kategorik artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’de yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden dahi (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Yıldızlı artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye El Bankası SERPMEK ve T.C. Ekincilik Bankası YEMEK yoluyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tekmil şubeleri vasıtasıyla kabul edilecek.

Satışla ait mufassal bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: