TOKİ, 20 ilde 204 hareket yerini zahir artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 gelişim yerini meydanda artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Belde, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişman Bölük İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 aksiyon yerini 1 Ilkgüz’üstelik sarih artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile iş yeri sahibi olmak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara şişman okazyon sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar amacıyla internet üzerinden online yerine bile bulutsuz artırmaya paydaşlık sağlanabilecek.

20 ilde 204 gelişim yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si başlarken, 120 kamer vade, Trabzon’de ise %25 peşinat, 120 kamer mehil ile alabilecek.

müzayede 1 Eylül’bile yapılacak

Belirtik artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’de yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden üstelik (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Yalınlık artırmaya ilişik bankacılık hizmetleri ise Türkiye El Bankası ZIYAN ETMEK ve T.C. Kültür Bankası AŞ eliyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların cemi şubeleri vasıtasıyla kabul edilecek.

Satışla ilişik etraflı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: