Tarsus’ta Yapmacıklı Zabıta Yakalandı

Tarsus Belediyesi Zabıta Ekipleri mevrut ihbar üzerine Afgan uyruklu, üstünde polis üniforması kâin bire bir şahsı yakaladı. Şahısla ilişik muktezi adli ve yönetimsel işlemler başlatılarak ekiplerce Polis Güçleri Merkezi Amirliği’ne teslim edildi.

Tarsus’ta cıvıltı gösteren tıpkı esnaf, Ulu Cami beraberinde kâin park yeri içerisinde şüphelendiği ve ecnebi uyruklu olabileceğini düşündüğü polis üniformalı şahsı Tarsus Belediyesi Polis İşleri Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Ekipler, belirtilen S.M ünlü şahısla görüşüp Afgan tabiiyetli olduğunu tespit etti. Bunun üzerine ekipler şahsı Polis Güçleri Merkezi Amirliği’ne doğrulama etti.

ÜNİFORMAYA UMUM KONULDU, İŞLEMLER BAŞLATILDI

20’li yaşlarda olan S.M’nin üzerinden tıpkı skor kâtibiadil musaddak vesika, cep telefonu ve çok sayıda gümüş bilgili daha çok.  Koca için muktezi işlemlerin başlatılması için üzerinde mevcut belgeler da Tarsus Polis Güçleri Merkezi Amirliği’ne konfirmasyon edildi. S.M’nin üzerindeki resmi üniformaya ise halk konuldu. Şahsiyet için adli ve yönetsel işlemler yapılarak, sınır ötesi edilmesi için prosedür başlatıldı.

Share: