Tabii yollardan basitleşmek üzere aktarlara bent gösteriyorlar

Saf yollardan basitleşmek amacıyla aktarlara sargı gösteriyorlar

ZONGULDAK – Zonguldak’ta saf yollardan zayıflamayı tercih eden vatandaşlar, aktarlarda kayran düz beşi tıpkı yerde olarak adlandırılan karışıma ilgi gösteriyor.

Zonguldak’ta vatandaşlar saf yollardan basitleşmek amacıyla aktarları tercih ediyor. Vatandaşlar, aktarlarda meydan kayran beşi bir yerde olarak adlandırılan saf karışımı satın alarak ayda 2 ila 2,5 kg zayıfladıklarını öne sürdü. Aktarlarda yer alan beşi tıpkı yerde karışımın içerisinde, Biberiye, funda, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki saha alıyor. Bu karışım aktarlarda 15-20 TL aralıklarla satılıyor.

Aktar Tahir Buyurucu, “Genişlik çok metabolizmayı çalıştıran ödem atan bitkiler var beşi yerde denilen. Biberiye, süpürge otu, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki. Bunları karıştırıp sabah akşam içiyorsunuz. Ödem atıyor yağ yakıyor. Zayıflatıyor. Bu bitkileri kullananlar haddinden fazla memnun. Devamlı kullanılır. Tınlamalı kullanıldığı takdirinde ise 2, 2,5 kg verdiriyor. Müşterilerimiz de baya memnunlar yağ yaktığını söylüyorlar. Fiyatı ise 15-20 TL satılıyor. Sağlığa tek benzeri zararı namevcut. Bunlar meşrubat olarak içiliyor” dedi.Share: