Sular Sağlık Grubu, Alpedo Voleybol Takımının esenlik sponsoru oldu

– Sular Sağlık Grubu, Alpedo Voleybol Takımının esenlik sponsoru oldu

KAHRAMANMARAŞ – Kahramanmaraş’ta Sular Esenlik Grubu; sayrılarevi, ambulans, doktor ve diğer afiyet tedarikleri üzere Alpedo Kahramanmaraş Kadın Voleybol Takımına sponsor oldu.

Özel Sular Yüksekokul Hastanesi’nde gerçekleşen imza törenine kadın voleybol kulübünün oyuncuları ve teknik kadro katıldı. Sporcularla mütekellim Sular Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sular, pakt başkanı Hüseyin Akkaya ile afiyet protokolünü imzaladı. Protokole bakarak sporculara Hususi Sular Akademi ile Hususi Vatan Hastanesinin tüm imkanları sunuldu. Kentte oynanacak olan maçlara ambulans ile hekim desteği da sağlanacak.

Sporculara verecekleri esenlik desteğinden kıran mutlu olduklarını ifade fail Sular Sağlık Grubu Umumi Heyet Başkanı Hasan Sular, “Spora destek rastgele anlamda önemlidir. Tığ Sular Yüksekokul ve Vatan Hastanesi namına eş sporcularımıza destek olmak amacıyla tören düzeni imzaladık. Takımımıza başarılar diliyoruz. Temennimiz birinci ligde çabalamak” dedi.

Başkan Hüseyin Akkaya ise, “Eğer kentimize hizmet edilmesi gerekiyorsa bunun yolu spor ve turizmden geçiyor. Bu şehrin tanıtımı ve genç neslini ileriye dayanmak istiyoruz. Bütün gelişigüzel başaracağız” dedi.

Sporculardan Esra Betül Ciddi, “Keyif sponsorluğu haddinden fazla önemliydi çok teşekkür ederiz” dedi.

Share: