Sular Keyif Grubu, Alpedo Uçan Top Takımının afiyet sponsoru oldu

Kahramanmaraş’ta Sular Sağlık Grubu; sayrılarevi, ambulans, hekim ve ayrıksı sağlık tedarikleri üzere Alpedo Kahramanmaraş Eş Voleybol Takımına sponsor oldu.

Hususi Sular Akademi Hastanesi’nde gerçekleşen imza törenine avrat voleybol kulübünün oyuncuları ve teknik grup katıldı. Sporcularla konuşan Sular Afiyet Grubu Umumi Heyet Başkanı Hasan Sular, kulüp başkanı Hüseyin Akkaya ile afiyet protokolünü imzaladı. Protokole göre sporculara Özel Sular Yüksekokul ile Özel Yurt Hastanesinin eksiksiz imkanları sunuldu. Kentte oynanacak olan maçlara ambulans ile doktor desteği da sağlanacak.

Sporculara verecekleri sağlık desteğinden ufuk mutlu olduklarını anlatım eden Sular Keyif Grubu Umumi Heyet Başkanı Hasan Sular, “Spora bindi her anlamda önemlidir. Tığ Sular Yüksekokul ve Vatan Hastanesi kendisine karı sporcularımıza arkalamak amacıyla tören düzeni imzaladık. Takımımıza başarılar diliyoruz. Temennimiz birinci ligde mücadele etmek” dedi.

Başkan Hüseyin Akkaya ise, “Şayet kentimize hizmet edilmesi gerekiyorsa bunun yolu spor ve turizmden geçiyor. Bu şehrin tanıtımı ve gailesiz neslini ileriye öğütmek istiyoruz. Hep birlikte başaracağız” dedi.

Sporculardan Esra Betül Gösterişli, “Esenlik sponsorluğu haddinden fazla önemliydi çokça teşekkür ederiz” dedi. – KAHRAMANMARAŞ

Share: