SELIM Tümen İzmir İl Başkanlığında uzuv katılım toplantısı düzenlendi

DÜRÜST Fırka İzmir İl Başkanlığının yürüttüğü Arzu Seferberliği Projesi kapsamında akıbet 2 yılda İzmir’da 8 bin 295 kişinin online üyelik sistemi ile partiye katılması nedeniyle tören düzenlendi.

DOĞRU Fırka Genel Komutan Yardımcısı Hamza Zehir, törende yaptığı konuşmada, dünyada tıpkı süredir çok yavaş düzlük okumaların yaşandığını, bu meydan okumalardan sunu haddinden fazla Türkiye’nin bulunduğu coğrafyanın etkilendiğini söyledi.

Libya’da, Suriye’bile yaşanan sorunların, Rusya- Ukrayna Savaşı’nın, eskimemiş cins koronavirüs (Kovid-19) salgınının Türkiye’ye tıpkı maliyeti olduğunu kaydeden Kötü, “Hakeza bire bir zamanda büyüklük rejim tecrübesi olan, iradesi olan ve dünyada cıvıl cıvıl liderliğiyle yöre plana sâdır önder mevki Türkiye olmanın ne irfan geldiğini gördük. Bir zamanda hakeza bire bir dönemde ülkeyi selamete çıkaracak ülkeyi böyle ayrımsız dönemde kurtaracak olan ateş parçası tıpkısı liderdir, hareketli tıpkı iradedir, o da zaman Recep Tayyip Erdoğan’dır.” dedi.

Türkiye’bile yaşanan zorluklar

Türkiye’nin akıbet dönemde İzmir depremi, orman yangını üzere pek süreçlerden geçtiğini anlatım fail Şiddetli, “Bunların hiçbirinde Cenabıhak’a hamdolsun, ‘Devlet nerede?’ dedirtmedik. İzmir’da depremzedeler üzere 5 bin küsur konutu bitirdik, tamamlamak üzereyiz. Tığ 5 bin konut yaparken lan Büyükşehir Belediyesi sen ne yaptın? biricik basamak yaptın mı?” diye konuştu.

YANLIŞSIZ Tümen Umumi Başkanvekili Binali Sebep ile depremzedelere güven müjdesi açıkladıklarını hatırlatan Çığlık, depremzedelerin ayrıksı taleplerini üstelik Mekân, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile görüştüklerini ve sorunu çözüme kavuşturacaklarını kaydetti.

“Tek kimseden korkumuz yok”

Birilerinin SELIM Fırka’ye vücut biçmeye çalıştığını anlatan Hamza Acı, şöyle devam etti:

“Demincek ‘helalleşeceğiz’ derken başka taraftan ‘yargılayacağız’ diyorlar. Bire Bir milletvekilli Meclis’te diyor ki ‘O Bursa’daki fabrikayı verdiğiniz üzere sizi yargılayacağız.’ Niye? Orası amme arazisiymiş. Tığ Togg’a verdiğimiz üzere Togg’a peşkeş çekmişiz. Bu ülkenin domestik, milli uzlaştırıcı olması sizi sebep huzursuz ediyor? ‘Bundan etraf yargılayacağız’ diyor. Hususiyet devleti dediğiniz yerde siyasilerin böyle tıpkı husus söylemesi üstelik ayrı ayrımsız tuhaflık üstelik ama alnımız meydanda, başımız yalman. Hiç kimseden korkumuz namevcut ama aşkın dahi kendinizi kaptırmayın, etrafınızı dahi kandırmayın. İnsanlara fazla dahi ümit vermeyin. Seçme gecesi ayrımsız ‘Adam kazandı’ mesajı elan kovmak zorunda kalmasınlar Tanrı’ın izniyle.”

“Burada zatî hırslara yer namevcut”

DÜRÜST Tümen İzmir İl Başkanı Kerem Ulu Sonsuz ise 2023’te İzmir’üstelik birçok ilçeyi kazanmayı hedeflediklerini, İzmir’in dahi YANLIŞSIZ Fırka ile zaferi beklediğini söyledi.

Sonsuz, serencam 2 yılda “izmiraküyelik.com” eliyle İzmir’dahi 8 bin 295 kişinin partiye katıldığını bildirdi.

Ikbal Seferberliği Projesi’nin devam ettiğini kaydeden Daima, bakir katılan üyelere şöyle seslendi:

“Makul adrestesiniz, akıllıca çatının altındasınız. Zira burada zatî hırslara yer bulunmayan. ‘Tek ulus, yegâne yurt, bir tane alem, biricik devlet’ şiarıyla kez yürüyenler var. Ülkemizi ve şehrimizi demokrasi ve kalkınma hamleleri ile ileriye giymek isteyenler var. Sizin de geçim ve desteğinizle davamızın peşinden revan fahri ordusu büyüyor. Allah, hiçbirimizin yüzünü kara çıkarmasın.. Yolumuz belirtik olsun.”

Törende, DÜRÜST Öğür’ye dijital platformdan katılan 150 kişiye rozetleri takıldı, Reisicumhur ve DOĞRU Öğür Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yazdığı kitap sunma edildi.Share: