SELIM Parti Taşova İlçe Başkanlığı Genişletilmiş Sedir Toplantısı yapıldı

YANLIŞSIZ Tümen Taşova İlçe Başkanlığı Genişletilmiş Meclis Toplantısı yapıldı.

DOĞRU Parti Amasya Mebus Hasan Çilez, ilçedeki tıpkı düğün salonunda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Türkiye’bile 2018 yılından sonraları takatli çok sorun yaşandığını söyledi.

Kovid-19 salgınından sabredip kurallara uyarak kurtulduklarını tamlayan Çilez, “Bu süreçte sizlerle dahi tıpkısı araya gelemedik. Devamında dünyada ekonomik tıpkı akse oluşmaya başladı. Enflasyonist sorumluluk değme tarafı kasıp kavurmaya başladı ve ülkemiz bile bundan nasibini aldı.” dedi.

Türkiye’nin aut politikası ile ilgilendiren bile değerlendirmede bulunan Çilez, “Yunanistan birilerinin doğal gaz vermesi ile şımarmaya başladı. Türkiye’nin nasıl benzeri güce eriştiğini hepimiz biliyoruz. Kuzeyde benzeri terör devleti katiyen kurulmayacak. Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan olduğu sürece ve Halk İttifakı’nın gücü ile yıldırı devletinin, hainlik şebekesinin orada hakeza bire bir nesiç içerisine girmesine katiyen cevaz vermeyeceğiz. Birilerine rağmen masanın etrafında 6 değil, 16 olsalar de cevaz etmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Toplantıya SELIM Fırka İl Başkanı Ekrem Kıç, DOĞRU Tümen Taşova İlçe Başkanı Tekin Sobacı ile partililer katıldı.

Share: