Sarıgül Giresun’un Görele ilçesinde partililer ile buluştu

Giresun’un Görele ilçesini görüşme fail Türkiye Değiş Partisi Umumi Başkanı Mustafa Sarıgül parti binasında partililerle sohbet etti.

Sarıgül burada yaptığı açıklamada “Türkiyemizin en cesim illerinden olan Giresun’da çokça altın benim içinde anlamı son derece büyük Görele ilçemizde bulunmaktan sonuç merhale mutluyum. Görele benim üzere örftür, töredir ve büyüklerimize saygıdır. Kolay değil Türkiye’nin yeryüzü dinç milletvekili olarak ilk geldiğim yer Görele’dir. Bana üç kelimeyle Göreleli’yi tanım cilt dersen alp insanlar, er kişi insanlar ve konuksever insanlar” dedi.

“Türkiye değişim partisi önce devletimiz sonra partimiz diyen ayrımsız anlayışa sahiptir” diyen Sarıgül “Türkiye değiş partisi diyor kim Alpaslanlarda bizim Fatih Hükümdar Mehmetler’de bizim Mustafa Eksiksizlik Atatürk’te bizim. Fındığın partisi olmaz fındığı politik istismardan çıkartacağız. Gelişigüzel sene bir fırka 10 TL diyor diyor bire bir fırka 30 TL diyor fındık üzerinden siyaset yapılmasını önleyeceğiz. Ego Görele’ye Giresun’a fikir almak üzere gelmedim ego gönülleri fethetmeye geldim” ifadelerini kullandı. – GİRESUN

Share: