‘Red Tech’ webinarında Red Keder B2B Pazaryeri Platformu tanıtıldı

Vodafone Business, ‘Red Tech’ webinar serisinin 5’incisini gerçekleştirdi. Verilen çözümlerden fayda sağlayarak ilerleme elde eden sükse hikayelerinin izleyicilerle paylaşıldığı ‘Red Tech’ webinarında, KOBİ’lerin uçtan uca dijitalleşmesini sağlayan cümle araç ve yazılımların tek tıpkı noktada yer aldığı Red Bulut B2B Pazaryeri Platformu hakkındaki detaylar katılımcılarla paylaşıldı.

İşletmelerin dijitalleşmesine liderlik ika vizyonuyla canlılık gösteren Vodafone Business, yeryüzü bakir teknolojilere yönelik sunduğu çözümleri anlattığı ve bu çözümlerden yarar sağlayıp mutluluk elde eden başarı hikayelerinin paylaşıldığı ‘Red Tech’ webinar serisine devam ediyor. 5’incisi gerçekleştirilen webinarda, büyümek ve elan verimli kalkışmak üzere dijital dönüşümü önceliklendiren KOBİ’lerin ihtiyaçlarını durdurmak için hayata geçirilen Red Endişe B2B Pazaryeri Platformu, bu çözümlerden fayda sağlayıp feyiz elde fail sükse hikayeleri ile birlikte ele alındı.

Keder tabanlı yazılım ve çözümlere bir tane ayrımsız noktadan civar yatırım maliyeti olmadan ulaşabileceği Red Bulut B2B Pazaryeri Platformu’nun anlatıldığı webinar, Vodafone Türkiye Kurumsal Mümessil Koca Müdürü Seniha Küçükyılmaz’ın açım konuşmasıyla başladı. E-kargo Kurucu Ortağı Salih Bayter ve Storks Mücevherat Genel Müdürü Gökhan Güner eliyle Vodafone Business Bulut tabanlı çözümlere geçiş ile sağlanan yarar aktarıldı.

Yapılan açıklamaya göre, ilkin KOBİ’ler oluşmak üzere eksiksiz işletmelerin işlerini buluta taşıyarak hem endişe teknolojisinin esnekliğinden faydalanmaları hem bile akla yatkın töz yönetimi ile sürdürülebilir nema sağlamalarını hedefleyen Vodafone Business, Red Keder B2B Pazaryeri Platformu’nda ‘İş ve Proses Yönetimi’, ‘Güvenlik ve Yedekleme’ ve ‘E-tecim ve As Sonrası Destek’ kabil KOBİ’lerin ihtiyacı bulunan 3 asıl konuda ürünlerini sunuyor.

İş ve Proses Yönetimi’nde Akil Ekip Takip, Çokbilmiş Proses Yönetimi, Yöre Saymanlık ve Office 365 ürünleri bulunuyor. İşletmeler Red Endişe’ta çalışanlarının iş yükünü akıllıca planlıyor, kaynaklarını bol yönetiyor, proje yönetimi, düzlük grup takibi, hamur planlama saymanlık ve e-fatura altyapısı amacıyla sunma etkin araçları bulabiliyor.

Güvenlik ve Yedekleme’deki Antivirus, Bilgi Kurtarma ve Yedekleme ve Vodafone Drive Tehlikesiz ambarlama çözümleri ile işletmeler, faziletkâr düzenlilik, uyumlu yedekleme ve aceleci fen kurtarmayı kurumundaki birlik maşa ve sunucularda etkinleştirirken dokümanlarına istediği cihazdan erişebiliyor.

E-ticaret ve Satış Sonrası Destek’te, E-ticaret, Endişe Santral, WebSitesi Barındırma çözümleri ile işletmeler ürünlerini internet üzerinden kitlelere ulaştırıyor, satışlarını artırıyor, satma sonrası süreçlerde müşterilerine arz erdemli seviyede bakım sunarak kamera memnuniyeti sağlıyor.

Webinarı strateji fail tamam katılımcılara antrparantez Red Endişe B2B Pazaryeri Platformu’nun demosu yapıldı. Webinar, almaç deneyimi ve yapıt gamının aktarıldığı istifham yanıt kısmı ile akıbet buldu.

RedTech webinar serisine Eylül ayında Sayısal Pazarlama ve Endişe Santral konuları ile devam edilecek. – İSTANBUL

Share: