Park halindeki otomobilin üzerine inşaattan çirkin düştü

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bir vatandaşın otopark ettiği otomobilinin konusunda inşaattan düşen kubat, maddesel hasara posta açtı.

Edinilen bilgiye göre, Cuma Türkan adlı vatandaş, 46 VB 554 plakalı otomobilini Güneşli Mahallesi Mehmet Ali Güler Caddesi’ne park ederek ayrıldı. Tıpkısı süre bilahare gine otomobiline çıvmak üzere bire bir noktaya dönen Türkan, aracını gördüğünde gözlerine inanamadı. Otomobilini park ettiği kavuşum canip tarafındaki inşaattan düşen kestirmece 3 metrelik kalasın, aracının eğin camını parçaladığını ve kaporta aksamına birlikte engel verdiğini gören Türkan, şok oldu.

Aracında binlerce teklik maddi hasar oluştuğunu belirten Cuma Türkan, “Bu et kafalı, ego ya birlikte ev fertlerim arabanın içindeyken de düşebilirdi. Birimiz yaralanabilir evet de ölebilirdik. yahut aynı yayanın üstelik üstüne düşebilirdi. Tanrı korusun, o ahit elan keskin sonuçlar doğurabilirdi. İnşaatta gerekli önlemlerin alınması gerekir. Tedbirin en üst düzeyde tutulması lazım. Savcılığa şikayette bulundum” şeklinde konuştu. – KAHRAMANMARAŞ

Share: