MultiVersus’a Rick and Morty’den Morty Smith geliyor

MultiVersus’un birinci sezonunun yayınlanmasının peşi sıra sezon içerisinde geleceği duyurulan Morty Smith, oynaması ücretsiz dövüş oyunu MultiVersus’un kadrosunda yerini lansman fragmanı ile aldı.

MORTY, MULTIVERSUS’A EKLENDİ

Bir basın açıklamasında, “Mega de bir bilimci Rick Sanchez’in tendürüst torunu Morty, MultiVersus Zaman 1’in tıpkısı parçası adına geliyor ve kolunda birkaç numaradan elan dahası olan Bruiser sınıfı tıpkı karakter” denildi.

Discord sunucumuza akmak üzere buraya tıklayınız

“Morty’nin kullanılmamış yayınlanan benzeri oynanış fragmanında sergilenen hareket seti, kaslarıyla güçlendirilmiş sol kolu ‘Armothy’ ve ‘Plumbus’ çokça amaçlı uzaylı cihazından, rakiplerine kendini kırbaçlama ve çeşitli mermilerin kullanımına büyüklüğünde ustalık ve saldırıların tıpkı karışımını içeriyor.”

Yayınlanan fragmanda, şu anda oyun içi ayrımsız satın alma yerine bulunan olan President Morty karakter varyantını birlikte içeriyor.

MULTIVERSUS KAREKTERLERİ

Black AdamStripeRick SanchezMorty SmithLeBronThe Iron GiantTazVelmaArya StarkBatmanBugs BunnyFinnGarnetHarley QuinnJakeReindogShaggySteven UniverseSupermanTom and JerryWonder Woman

Share: