Müge Anlı ile Şekerli Sert stüdyosunda çarkıt anlar! Öfkelenen yaşlı avrat: Kalkarsam ümüğünü sıkarım

Manisa Turgutlu’dahi radyoculuk eden 38 yaşındaki Mehmet Karahan, 2017 yılının şubat ayında suratsız benzeri şekilde kayboldu. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Lezzetli Kaba programında 5 yıldır kendisinden aynı ize ulaşılamayan Mehmet Karahan’a ne olduğu araştırılmaya başlandı. Programın zaman yayınlanan bölümünde ise voltaj yükseldi.

SEVGİLİSİ İŞBİRLİĞİ YAPIP ŞANTAJ YAPTILAR

Tam ilkokul yıldır kendisinden ayrımsız ize ulaşılamayan Mehmet Karahan’ın sevgilisi Cemal Durmaz yoluyla öldürüldüğünü tez eden Fatma Karadağ, deli dolu yayındaki açıklamalarıyla adından alay ettirmeye bitmeme ediyor. Fatma Karadağ’ın sevgilisi Cemal Durmaz ile işbirliği ortamında olduğunu kaydeden Müge Anlı, deva içirip peyda fotoğrafını çektiği kadınlardan şantajla para aldıkları, birçok kişiye bu sebepten cesaret çektirdikleri bilgisini paylaşmıştı.

“KOCAMIN VOLTA ŞİRKETİ VAR, YÜZDE 50 UCUZA GELİYOR”

Müge Anlı’ya Almanya’dan bağlanan Gaye isimli bire bir seyirci Fatma Karadağ üzerine”Hastanenin bahçesinde hacdan konuşuyorduk. Annem umreye gitmekten bahsetti. Ben bile ‘Babamdan sonra hayırlısı olsun, babam iyileşsin gidersiniz’ dedim. Fatma Bayan kulak misafiri oldu. Yanımıza yanaştı. ‘Benim kocamın çok büyük benzeri cevelan şirketi var. Biz umreye Hacca kayırıcı götürüyoruz. Sair şirketlerden yüzdelik 50 daha ucuza geliyor.’ dedi. Ben şaşırdım. Bunların fix fiyatları olduğunu biliyorum, sorgulayınca ‘bulunmayan bulunmayan biz yapıyoruz’ dedi. Bunu illet yaptıklarını sorduğumda ‘Hem selim kazanıyoruz hem dua alıyoruz. Ben bile seçme seferinde onlarla birlikte gidiyorum. Kocam çokça zengin’ dedi. Annemin dikkatini çekmiş ama Fatma Karı o ant daha zayıftı. Tığ birlikte arayıp söylemek istedik” ifadelerini kullandı.

HAKKINDAKİ İDDİALARI YALANLADI

Hakkındaki iddiaların arkası sıra kendisini savunan Fatma Karadağ ise “Ego Ihtişam Bayar Hastanesi’nde yattım amma bahçeye tek inmedim, asla! Müşteri görüntülerini inceleyebilirler ama psikyatride yattığımda bahçeye indim. Hasta bakıcılar ve hekim vardı yanımızda, onlar bilcümle yanımızdaydı. Aşağıda tıpkı madde konuşmadım. Ben hastane bahçesinde kimseyle konuşmadım” dedi.

SEVGİ HANIM: SEN MİLLETE ADAM BULMAYA MI ÇIKTIN?

Faal yayında Fatma Karadağ üzerine mütekellim Sadakat Hatun ise Karadağ’ın yeğenine bire bir eş bulmaya çalıştığını anlatarak “Kız, ‘Senin dünür beni aradı’ dedi. Nedenini sordum, ‘Zengin kayırıcı varmış bibi, bana yapacakmış. Bana gel diyor’ yanıtını verdi. ‘Onu engelliyorsun, tıpkı henüz de konuşmuyorsun’ diyerek yeğenimi uyardım, ‘bibi tamam’ dedi. Millete kayirici bulmaya mı çıktın? Ona eş buluyorsun, buna eş buluyorsun” şeklinde konuştu.

“KALKARSAM ÜMÜĞÜNÜ SIKARIM”

Fatma Karadağ’ın iddiaları yalanlamasıyla öfkeden deliye dönen Bağıntı Bayan, “O hile, bu biber dolması. Kalkarsam senin ümüğünü sıkarım bak! Hile mersiye. O hile söylemez. Sen anca benzeri terbiyesizsin” dedi.Share: