Mehmet Yüzüak Ölümden Döndü! “erken Müdahale ile Hayata Tutundum”

Magazinsortie.com’un hususi haberine bakarak; geçmiş şeb 02.00 civarında işkembe kanaması geçirerek ivedi kendisine hastaneye kaldırılan söz yazarı Mehmet Yüzüak’ın afiyet durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Adlı küçümseme yazarına koku kaybı yüzünden önceki aktarılma 2 torba girmek için toplamda 6 er bezi içki takviyesi yapıldığı öğrenildi.

Dişleri üzere aldığı antibiyotikler Mehmet Yüzüak’ı zehirlemiş. 1 kutu içmesi gerekirken 6 kutu kullandığı için midesinde kim arabozan damarlarını patlatmış. Olcay Ünal Sert’e konuşan Mehmet Yüzüak, “Tıpkısı henüz antibiyotik alıpta ordubozan damarlarım patlarsa, ciğerlerim iflas edermiş. Bugün MR’a girdim. Yeni kullanılmamış kendime geldim.” dedi. Yüzüak; “İnsanın ayağında ki varislere benzer damarlar, midenin içre de olurmuş. Midede kim varislari durdurmak için ‘bant’ denilen 5 kesim takma kap ile kapattılar. Ömrümün sonuna kadar bunlarla alay malay yaşayacağım. Eğer ki cankurtaran çağırdıktan sonraları; ‘kapıyı kilitsiz küreksiz bırakmasan, çoktan ölmüştün’ dedi etibba. Sonrasında ego bayılmışım, erken müdahale ile hayata tutundum’ dedi.

Mehmet Yüzüak’ı hastanede sanatçı arkadaşı Ses Bütün bekâr bırakmadı.

Mehmet Yüzüak kimdir?

1950 Kahramanmaraş tevellütlü olan Mehmet Yüzüak; ‘Kemancı’, ‘Sevda Yolu’, ‘Şarkıların Kaderi’, ‘Yüz Karası’, ‘Sevgilim Var İzmirli’, ‘Biride Tıpkısı Binide Aynı’, ‘Tıpkısı Mucize Allahım’, ‘Hasret Pınarı’, ‘Günah Defteri’, ‘Sevgilim Var Gurbette’, ‘Dalgın Gözler’, ‘Günahkar Olmadan’, ‘Sen Tanrının Yanındasın Söyle Benide Affetsin Anne’, ‘Her Sevgiyi Düş Kabilinden Sağlık Bedii Sandım’; kadar çok sayıda şarkının saraka yazarıdır. ‘Kemancı’ şarkısı 36 artist aracılığıyla seslendirilmiştir.

Share: