“Maximum Karşıyaka Deneyli”ın tanıtımı yapıldı

Türkiye İş Bankasının Karşıyaka taraftarları amacıyla hazırladığı “Maximum Karşıyaka Kart’ın tanıtımı gerçekleştirildi.

Mustafa Eksiksizlik Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’ndaki toplantıda mütekellim Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Toygar Büyükkarcı, taraftarları yöre plana aldıkları birçok katılım yaptıklarını söyledi.

Formalarında taşıdıkları ay yıldızın Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Eksiksizlik Atatürk marifetiyle şahsen kulübe verildiğini dile getiren Büyükkarcı, “Atatürk’ün kulübüyle Atatürk’ün bankası aynı iş birliği yapıyor, bundan çokça cazip ve mutluyuz. Bu katılım evvel bakıldığında yemeden içmeden tıpkı güven kartı üzerinden sponsorluk anlaşması kabilinden gözükse birlikte aslında çok henüz dahası.” ifadelerini kullandı.

Türkiye İş Bankası Bireysel Bankacılık As Müdürü Ongun Dinçer ise Karşıyaka Spor Kulübü ile başlattıkları birlikteliğin kendileri amacıyla çokça büyük benzeri mutluluk olduğunu söyledi.

Taraftarların yüreklilik kartını rastgele yerde kullanabileceğini anlatan Dinçer, “Kullandıkça kulübümüz de kazanacak, kendileri birlikte kazanacak. Kartı, Karşıyaka Spor Kulübünün mağazalarında kullanan taraftarlarımızı yüzde 10 iskontolu aksata fırsatından yararlandırıyor olacağız. Gelişigüzel domuzuna ayrımsız yola başladık. Bu yolun en böylelikle dahi iyice tıpkı yere varacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Dinçer, taraftarların Maximum Karşıyaka Kart’a “KAFKAF” mabeyin TC etiket numarası ara mevlit gününü yazıp 4402’ye SMS göndererek yahut yekpare İş Bankası şubelerinden başvurabileceğini sözlerine ekledi.

Törene, bankanın İzmir 1. Havza Komutan Müdürü Hürol Hopancı ile Karşıyaka Spor Kulübü yönetim kurulu üyesi Tasavvur Günenç de katıldı.

Share: