Kültür Türkiye Kupası 3. Eliminasyon Turu’nda oynanacak müsabakalarda düdük çalacak hakemler açıklandı.
Türkiye Ayak Topu Federasyonu (TFF), Kültür Türkiye Kupası 3. Eleme Turu’ndaki karşılaşmaları yönetecek hakemleri duyurdu. Galatasaray’ın, sahasında Kastamonuspor ile oynayacağı mücadelede Yiğit Arslan görev alacak.
Kültür Türkiye Kupası 3. Eliminasyon Turu’nda oynanacak maçlarda düdük çalacak hakemler şöyle:
18 Ilk Teşrin Salı
13.00 Kasımpaşa – Kullanılmamış Mersin İdmanyurdu: Muhammet Ulvi Metoğlu
13.30 Serik Belediyespor – Batman Petrolspor: Fatih Tokail
14.00 Altay – Efeler 09: Burak Olcar
14.00 Ankaraspor – Pazarspor: Serkan Eryılmaz
14.00 Manisa FK – Eynesil Belediyespor: İlker Yasin Avcı
15.00 Çaykur Rizespor – Boyabat 1868: Ömer Miğfer Güldibi
17.30 Kayserispor – Iğdır FK Abdullah: Abdullah Buğra Taşkınsoy
20.30 Adana Demirspor – Adıyaman FK: Turgut Doman
19 Ekim Çarşamba
13.00 Kırklarelispor – 52 Orduspor FK: Ramazan Doğanay
13.00 Vanspor FK – Elazığ Karakoçan FK: Burak Kaplan
14.00 Bucaspor 1928 – Artvin Hopaspor: Emre Kaan Çalışkan
14.00 Kırşehir FK – İskenderunspor: Lütfullah Aslan
14.00 24Erzincanspor – Uray Kütahyaspor: Erhan Kutlu
14.00 Balıkesirspor – Yeşilyurt DÇ Ofspor: Alirıza Altunbakır
14.00 Altınordu – Sapanca Gençlikspor: Yiğitlik Mertoğlu
14.00 Uşakspor – Gümüşhane Sportif Cerrahi Müdahale: Tolga Akbaba
14.00 Nazilli Belediyespor – Arnavutköy Belediyespor: Talha Öztürk
14.00 Göztepe – Karaköprü Belediyespor: Ali Yılmaz
14.00 Adanaspor – Orduspor: 1967 Yunus Dursun
14.00 Denizlispor – Ayvalıkgücü Belediyespor: Dik Taşkınfurat
14.00 Çorum FK – Esenler Erokspor: Doğu Yılmaz
14.00 Etimesgut Belediyespor – 68 Aksaray Belediyespor: Veli Karakaya
14.00 Ankara Keçiörengücü – Diyarbekirspor: Alper Oran
14.00 Şanlıurfaspor – Karaman FK: Tolga Sancak İnan
15.00 Boluspor – Fethiyespor: Batuhan Gültek
17.00 Samsunspor – Muş 1984 Muşspor: Ayberk Demirbaş
19.00 Hatayspor – Düzcespor: Onur Özütoprak
21.00 Galatasaray – Kastamonuspor: Yiğit Arslan
20 Ekim Perşembe
13.00 Gençlerbirliği – Niğde Rum FK: Levent Gümüşdere
14.00 Tuzlaspor – Bursa Yıldırımspor: Alpaslan Şen
14.00 Menemen FK – Bulvarspor: Tolga Sancak
15.00 Kullanılmamış Malatyaspor – Veca 1970: Gürcan Hasova
17.30 Giresunspor – Amasya FK: Dayanım Tonusluoğlu – İSTANBUL