KÖLE’li seyyar Paris’mağara merkezinde tecavüze uğradı

27 yaşındaki ABD’li turistin Cumartesi gecesi eşiyle Notre Dame Katedrali selim olduğu anlatım edildi. Kadının Seine Nehri kıyısında eşiyle reviş yaptığı belirtilirken, akşam yarısı saat 1 üzere dördüncü bölgedeki Louis-Philippe köprüsünün yakınında umumi tuvaleti vira etmek üzere durduğu aktarıldı.

TUVALETİ YOLMAK İSTERKEN SALDIRIYA UĞRADI

Paris merkezli Le Parisien gazetesi, kadının partnerinin onu beklediğini fakat mufassal ahit gelmediği amacıyla endişelenmeye başladığını yazdı. İsmi açıklanmayan herif elan sonra eşini nail olmak için tuvaletlerin bulunduğu alana gitti. Ama tuvalete yaklaştığında biricik duyduğu eşinin gözyaşları oldu. Eşinin saldırıya uğradığını elbiselerinin çak olduğunu ve az çok çevrilmiş, korkmuş göründüğünü ayırt etti.

ZANLI TUTUKLANDI

Olay sonrası polis çağıran koşa, fail üzerine vukuf verdi ve polis degaje yetenekli arama başlattı.

Paris’in dışındaki Asnières-uğur-Seine’üstelik faal 23 yaşındaki ayrımsız adam tutuklandı. Derhal sorguya alınan ve ismi açıklanmayan zanlının ilk yerine tecavüzü reddettiği ve kadının keyif gösterdiğini söylediği kaydedildi.

Olayın hızlı hızlı ardından kadının hastaneye kaldırıldığı ve ifadesi alındıktan sonradan eşiyle gelişigüzel ülkesine düşüncesiz döndüğü tabir edildi.

SOSYAL MEDYADA RUZNAME OLDU

Sözcü’da düz alan habere göre olayın duyulması, sosyal medyada de gündem yarattı. Paris’te yaşayanlar, şehrin merkezinde hakeza bire bir olayın gerçekleşmesinden yağlık yaşadıkları şoku dile getirdi. Çokça  sayıda adam, Avrupa’nın bildirme mehabetli başkentlerinden birinin ‘yeterince güvenli olup olmadığını’ sorguladı.

Paris havaalanında polis güçleri bıçaklı adamı vurarak öldürdü

Paris’te 1 milyon dolarlık kuyumcu soygunu

Paris’te askeri müzede büyük soygun

Paris’te silahlı hücum: 1 ölmüş, 4 çorlu

Paris saldırıları davasında tarihi ukubet

Paris Emniyet Müdürü görevden makbuz

Share: