Killa Hakan’ın Sağlığı Kuşkusuz? İşte Serencam Durumu

Türki rap dünyasının sunu sakat isimlerinden biri olan Killa Kağan’dan geçtiğimiz aylarda tehlikeli marifet geldi. Almanya’birlikte hayatiyetli ünlü rapçi Killa Kağan, koronavirüse yakalandı. Virüs böbreklerine ve akciğerlerine hasar verdi. Şarkıcının bağışıklık sistemi çöktü.

“DÜNYAYI BİR ANLIK TERK ETTİM”

Sosyal iletişim araçları hesabından aylar bilahare paylaşımda mevcut Killa Melik, “Çok acı eyyam geçirdim. Dünyayı bire bir entelekt terk ettim ve anlayışsız döndüm Allah’a şükür yekpare dualarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim.

adım adım, asude rahat salah amacında gidiyorum bakalım pekâlâ olacak? Gelişmeleri paylaşacağım seviyorum sizleri. Sunma önemlisi esenlik gerisi dolma mücadeleye devam.” dedi.

KİLLA MELIK KİMDİR?

3 Mart 1973 doğumlu olan Hakan Durmuş evet üstelik tanıdık adıyla Killa Melik’ın ailesi 1960 yıllarında iştirakçi kendisine Trabzon’dan Almanya’ya barhana etmiştir. Babası Mehabetli Ikbal Durmuş güreşçidir. A Milli Takımı’nda haddinden fazla muvaffakiyetli olmuştur ve madalyaları vardır. Killa Hakan, Almanya Kreuzberg’de doğup, büyümüş ve okumuştur. Getto hayat hareketli Melik, sokaklarla er yaşta tanışmış ve güre yaşında hapse girmiştir.

Mapus yıllarında daim sözler yazmıştır. İlk hapse girişi Alman polisi sadece Türklere inatçı tavırlar yüzünden zinde yaşta Melik’a ukubet vererek hapse girmiştir. Bu fenomen ile Killa Melik ilk kez hapishaneye girmiştir. Son yerine ayrımsız polise rasist (Nazi) dediği üzere 4 ay cezaevi yatmıştır. Almanya’de Yabancı Aday Rap Müzik fora etmek hesabına Türki rap yapmış ve kendini yavaş yavaş Avrupa’evet kanıtlamıştır.

Ayrıca Killa Melik günümüz Almanyasında çok içtimai işlerle uğraşmaktadır. Avrupa’dahi Türkçe rap albümlerini satmayı ve Türkçe dilini Avrupa’ya tanıtmayı amaçlamıştır ve bunu Killa Melik’dan eksantrik tek sanatçı yapamamıştır. Killa Melik Almanya’üstelik Workshop’lar vererek Rap müziği ile hayata tutunmayı öğrencilerine öğretmektedir. Killa Kağan, Türk Rap müziğini temas ahit ayrımsız kadem elan ilerletmeye devam etmektedir. Sonuç kendisine esasen bir ilki başaran Killa Melik, MTV Almanya kanalında 15 hafta süresince Top 10 listesinde kalarak kırılmayan cemi zincirleri kırmıştır. Şarkılarında temelli söylediği “36” sayısı; doğup ve büyüdüğü Kreuzberg City’nin defa kodu numarasıdır. Killa Kağan, tıpkı zamanda 36 Boys Çetesi’nin genişlik bozuk üyelerinden biridir.Share: