Kayserispor-Giresunspor maçının arkası sıra

Spor Göt Süper Lig’in 4. haftasında mihman olduğu Yukatel Kayserispor’a 3-0 yenilen Bitexen Giresunspor’da beceri yönetmen Hakan Keleş, beklemedikleri benzeri skorla sahadan aşınmış ayrıldıklarını ve kaybettikleri için haddinden fazla üzgün olduklarını söyledi.

Maçın ardından planlı basın toplantısında mütekellim Keleş, karşılaşmaya iyi başladıklarını fakat çalıştıkları yerden bire bir gol yediklerini belirtti.

İkinci nısıf biraz henüz toparladıklarını ve oyun üstünlüğünü aldıklarını aktaran Bahadır, “İkinci nısıf pozisyonlara girmeye başladık amma incitici aynı gol yedik. Taçtan yediğimiz ayrımsız gol. Bize on paralık yakışmadı. Sonra biraz dengemiz bozuldu. Baziçe olarak yakaladığımız pozisyonlar vardı. Intikal oyununu gani sonuçlandırabilirdik. Son vuruşlarda ve tercihlerde az buçuk sorumluluk yaptık. Yıpranmamış benzeri takımız. Yıpranmamış oyuncularımız var. Alternatiflerimiz namevcut. İnşallah önümüzdeki hafta sonuna kadar istediğimiz oyuncuları alacağız. Alternatiflerimizi çoğaltacağız. İyi yoldayız, üzücü adet ama baziçe yerine gün günden iyiye gideceğimizi düşünüyorum. Kayserispor’a bundan sonra başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: