Kâm Partililer Milli Kuruntu Buluşması’nda bire bir araya geldi

Kut Partisi Kayseri İl Başkanlığı eliyle gerçekleştirilen Anadan Görme Milli Düşünüm Buluşması, Ongunluk Partisi Genel Komutan Yardımcısı Mahmut Arıkan’ın katılımıyla düzenlendi. Devlet Partisi Genel Başbuğ Yardımcısı Mahmut Arıkan, “Yer fena hâlde neticeyi alabilmek için mecmu teşkilatlarımızla alışılmamış tıpkı gayret içerisindeyiz” dedi.

Hisarcık Mesire Alanı’nda gerçekleştirilen programa, Mut Partisi Umumi Başbuğ Yardımcısı Mahmut Arıkan, Mut Partisi Kayseri düzenleme üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Mut Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan parti üyeleri ve vatandaşlarla bir tane tek selamlaşarak, kardeş kardeş etti. Buluşmayla ait kendisine açıklamalarda kâin Arıkan, Haziran seçimlerin da arz fena hâlde neticeye ulaşabilmek üzere teşkilatın büsbütün alışılmadık benzeri çabalama içerisine girdiklerini söyledi. Arıkan; ” Türkiye’nin 4 bire bir tarafında teşkilatlarımız sahada. Çokça evire çevire çalışmalara imza atılıyor. Bugünde Kayseri’birlikte hemşerilerimizle tıpkısı aradayız. Hem yaz sonu bira araya gelip yârenlik etme imkanı hem de sonbaharın başlamasıyla beraber Türkiye genelinde yekpare teşkilatlarımıza eskimemiş bire bir adım çalışması başlatıyoruz. Bildirme geç Haziran 23’birlikte Türkiye tıpkı seçime gidecek. Bu seçimlerde Saadet Partimizin arz iyicene neticeyi alabilmesi için kamu teşkilatlarımızla bu arada alışılmadık bir gayret içerisindeyiz. Henüz öncede bir nice seçime girdik, bir nice seçimi sizlerle bu arada Kayseri’birlikte yaşadık. Hemşehrilerimiz yeni tıpkısı arayış içerisindeler. Bu arayış içerisinde dahi Devlet Partimizin kararsızlar diye rapor edilen seçmen kitlesinde cesim benzeri yeri olduğunu gittiğimiz her yerde görüyoruz” ifadelerini kullandı.

“İmam Hatiplilere alın benzeri şarkıcının hakaretini akseptans etmemiz, ağızsız kalmamız gibi değil”

3 devir geçmiş Erzurum’da kuruluş çalışmaları yaptıklarını ve bu çalışmaları Kayseri’de üstelik sürdürdüklerini dile getiren Mahmut Arıkan; “Sonuç 1 hafta içerisinde nelerin ruzname olduğuna baktığımızda; önder-hatiplilere karşı ayrımsız şarkıcının hakaretini konuştuk. Bunu akseptans etmemiz, bu hakaret karşısında sessiz kalmamız kabil değil. Fakat bu hakareti ülkemizde bir numara gündem maddesi yaparken, nelerin gözden kaçtığına üstelik özen etmemiz gerektiğini düşünüyorum. en üst İsrail’e Türkiye yerine büyükelçi nasıp kararı aldık. Biz Gülşen’i konuşurken, bilcümle bunlar oldu. İsrail büyükelçisi Türkiye’ye Kudüs’ün İsrail’in başkenti kendisine tanınması noktasında yazdırım ettiğini gördük. Türkiye sefirikebir atayacaksa Kudüs’e tayin diktesini bütün bu arada muammer olduk. Bir repo komedisi yaşıyoruz. Faizler yüzdelik 14’den 13’e düştü. Esasen tığ Gülşen’i tartışırken amma bankalar karlarına kar kattılar. Servet sahipleri servetlerine mal kattılar. Zaman ülkede balaban ayrımsız hesaplı akse var. Zaman ülkede balaban tıpkısı aylakçılık problemi var. Bugün ülkede şişman bir anlaşmazlık problemi var” diyerek konuştu. – KAYSERİ

Share: