İzmir haberleri: İzmir Büyükşehir Belediyespor Avrat Hentbol Takımı’na yeni model sponsoru

Çimentaş, Kadınlar Hentbol Süper Ligi ekiplerinden İzmir Büyükşehir Belediyespor’a gestalt sponsoru oldu.

İzmir Büyükşehir Belediyespor’dan yapılan açıklamada, sponsorluk anlaşmasının Ihtişam Çalak Spor Salonu’nda imzalandığı belirtildi.

Açıklamada görüşlerine kayran sunulan İzmir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Ersan Odaman, Çimentaş’ın sonuç dönemlerde kulüplere muhtelif destekler sağladığını bildirdi.

Çimentaş ile yaptıkları teşrikimesai üzere bahtiyar olduklarını kaydeden Odaman, “Bu birliktelik, henüz aynı mebde ve önümüzdeki dönemde daha bile büyüyecek. Fasıla ayında oynayacağımız Avrupa Kupası maçlarımızda tamlık Çimentaş ailesini aramızda yolmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çimentaş Umumi Heyet Başkanı Taha Aksoy ise İzmir Büyükşehir Belediyespor ile ayrımsız araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Spor ile kadının buluşmasına destek olma ilkemiz var. Bu iş birliği ile İzmir’in sunma şanlı marka değerlerini birleştirdik. Avrupa serisinde tıpkı İtalya takımı ile eşleşirseniz, şirketimizin merkezi olan yerde sizinle birlikte olmayı bile çok isteriz. Bu teşrikimesai iki yan içre balkı iyi olsun.”

Share: